İZMİR KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ 9-10 MART ETKİNLİĞİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,890

supergezgin

Karavan Yönetim
Yer
Konya
Web
www.ukkf.org
Arkadaşlar,

İzmir KKD yeni yönetim ile birlikte etkinliklerini artırmakta ve yeni yeni karavancı dostları arakarına almaktalar. Bu kapsamda bir etkinlikleri daha olacak. O tarihlerde yolu oradan geçip de katılmak isteyen arkadaşlarımızın bilgisine.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

İZMİR KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ

Derneğimizce 09-10 mart 2013 tarihlerinde Kuşadası’nda YENİ ÜYELERİMİZE MERHABA etkinliği düzenlenmiştir.

ETKİNLİĞİN YERİ

1- Karavanı ile gelecekler için: Kuşadası Önder Camping

2- Karavansız gelecekler için : Kuşadası Önder Hotel’de geceleme

FİYATLAR

1-Önder Camping’ de kalma: Karavan ücreti: 20 TL/GÜN (Elektrik alınsın veya alınmasın)

2-Önder Hotelde kalacaklar için: 20 TL/kişi/gün, 2 kişilik odalarda tek kişi kalınması halinde 30 TL.

3-Toplu akşam yemeği ve toplu kahvaltı fiyatları, katılacak kişi sayısı belirlenmeğe başladıktan sonra pazarlık edilerek bildirilecektir.

ETKİNLİK PROĞRAMI

09 Mart 2013 Cumartesi:

1- Karavanı ile İzmir’den gelecekler için;

Saat 11:00 de Gaziemir Metro Park yerinde buluşma ve konvoy halinde Kuşadası’na hareket,

Kafile Başkanı: Gürsel Kaya (Telf.:0532 599 79 69)

2- Diğer katılımcılar ile 12:30 da Önder Camping’de buluşma

3- Saat 12:30- 13:30 arası;

Karavan ile gelenlerin Camping’e , Otelde kalacakların otele kayıtlarını yaptırmaları ve yerleşmeleri,

3- 13:30- 15:30 arası

Önder Camping’de sohbet toplantısı,

4- 15:30- 18:00 arası

Kuşadası’nda dolaşmak isteyenler için serbest zaman

5- 18:00 Toplu olarak Restaurant’ta Akşam yemeği

6- 23:00 istirahate çekiliş

10 Mart 2013 Pazar

1- 09:30 Toplu halde Restaurant’ta sabah kahvaltısı ve sohbet toplantısı

Derneğin muhtemel aktiviteleri üzerine görüşmeler

2-12:30 Ayrılış

ÇOK ÖNEMLİ RİCAMIZ

1-Yukarıda belirttiğimiz programı, sıhhatli bir şekilde organize edebilmemiz için, katılabilecek üyelerimizin ve doğasever dostlarımızın, mümkün olan en erken tarihte, ama, en geç 02 Mart 2013 tarihine kadar katılımlarını bildirmeleri,

NOT

1-Ben ve birkaç dostumuz Cuma gününden (bir gün önceden) Önder Camping’e gidiyoruz. Erken gelebilecek dostlarımızla daha fazla beraber olmaktan memnuniyet duyarız.

2-Üyelerimizin etkinliğimize, tanıdıkları, doğasever dostlarını davet etmeleri bizlere güç katacaktır.

İLETİŞİM

Gürsel Kaya- Sayman- 0532 599 79 69

Vedat Sayınsoy- Sekreter- 0532 260 54 54

M. Ayhan Özerden-Başkan- 0532 322 17 45

Hep birlikte, Kuşadası’nda güzel bir hafta sonu geçirmemiz dileği ile,

Selamlar, sevgiler

İzmir Kamp ve Karavan Derneği

M. Ayhan Özerden

Etiketler
Ynt: İZMİR KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ 9-10 MART ETKİNLİĞİ

İzmir hinterlandı itibarı ile karavancılığa en uygun ilimiz.250 km yarıçaplı bir daire içine Çeşme den Pamukkale ye,Ayvalık tan Marmaris e kadar yurdumuzun en güzel köşeleri giriyor.
İlk bahar, yaz sonbahar en küçük bahanelerde kaçılacak köşeler hep de İzmir çevresinde.
Eh hal böyle olunca Ayhan beyin listesine adımızı yazdırdık.
Biz katılıyoruz..Siz de gelebilecekseniz seviniriz..
Güzel bir bahar gününde Önder de buluşmak üzere..

Hüseyin bey merhaba,

Listeye ben de adımı yazdırdım, bir engel çıkmaz ise oradayım.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Gelecek olmanıza sevindim.Umarım Kader hanım benim "mallara" karşı olan aşırı sempatimi hatırlar gelirken.(Mümkün ise kıymalı olsun..Farkı neyse veririz artık ;D)

Ekli dosyalar

• Mallara hücuum.jpg
    Mallara hücuum.jpg
    118.4 KB · Görüntüleme: 421

Hüsyin bey,

Kader'in gelmesi şüpheli, annesi düştü ve bacağını kırdı, bu gün ameliyat oldu ve protez takıldı, belki bakım sorunu nedeniyle yanında kalması gerekebilir. Ama siparişleri getirmeme bir engel yok...

Saygılarımla

Nüfus kağıdının eskimesine paralel olarak kırıklar endişe verici boyutlarda olabiliyor.Umarım nekahet dönemini sorunsuz atlatırlar.
Kader hanıma ve size ve yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Selamlar,
Selma&Rüzgar

Not.Bu durumda (içim acıyarak) siparişleri iptal ediyorum !... :-[

Merhaba;
Bir mani çıkmazsa 7 mart perşembeden itibaren bizde bu etkinliğe katılmaya karar verdik.
Gezenbilirden tanıdığım dostlar ile, bu etkinlikle yüz yüze tanışma fırsatı bizi son derece mutlu edecek.
Kimbilir belkide Polonya seyahatine karar veririz, etkinlikteki dostlar bize gaz verirse...
Selamlar, saygılar

Tekrar merhaba, Arkadaşlar.
Etkinliğe katılmak için Ayhan beye bilgi verdim ama...
Bu etkinliğe katılacaklar burada ad,soyad,memleket bilgilerini belirtse acaba uygunmudur?
Mesela biz 25 yıl boyunca aynı kampa gittik.Amaç aynı kamptan ziyade oradaki dostları görebilmekti.Umarım yanlış düşünmedim.
Selamlar, saygılar

Ahmet bey,

Etkinliği İzmir KKD düzenlediği için kendi içlerinde sanıyorum bilgilendirme yapıyorlardır. Etkinliğe bu gurubun dışında katılmak isteyen arkadaşlarımız belki buradan katılacağını bildirmeleri yeterli olur diye düşünüyorum.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

supergezgin' Alıntı:
Ahmet bey,

Etkinliği İzmir KKD düzenlediği için kendi içlerinde sanıyorum bilgilendirme yapıyorlardır. Etkinliğe bu gurubun dışında katılmak isteyen arkadaşlarımız belki buradan katılacağını bildirmeleri yeterli olur diye düşünüyorum.

Saygılarımla

erdal Ötügen
Çok teşekkürler Erdal bey.
Sizinlede tanışma fırsatı olabilirse bu etkinlikte.Çok memnun olacağım.
Selamlar,Saygılar

Sizleri aramızda görmek bizlere inanılmaz mutluluk veriyor.
M.Ayhan Özerden

Süreyya Bey,
Kuşadası etkinliği için sizi gelecekler listesine ekledik.
Şimdiden hoşgeldiniz

Etkinlik yapılmayacakmış gibi geri planda kaldı arada katılacak arkadaşların yazmaları ön plana çıkaracaktır.

Süreyya Bey'e katılıyoruz.
Gelecek arkadaşların bir liste oluşturması yararlı olacaktır.
Çok büyük bir terslik çıkmazsa gelmek istiyoruz. Bizi de listeye eklerseniz seviniriz..
Selamlar....

Dostlar etkinlik yapılacak, hem de sizlerin katılımıyla daha güzel olacak :smiley:
Ayhan beyden bugün aldığım güncel katılımcı sayısı, Toplam 28 Ünite, 85 kişi
Sevgiyle kalın :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR