İzmir Off Road Grubu; Kemalpaşa - Ovacık Kamp Etkinliği Görselleri (29 - 30 Ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erco Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,167
Ynt: İzmir Off Road Grubu; Kemalpaşa - Ovacık Kamp Etkinliği Görselleri (29 - 30 Ekim 2011)

cumhuriyet bayramı etkinliiği kamp ateşi başında bayram coşkusu
sevgili dostlar hareket yer ve saatlerini açıklıyoruz,
gaziemir,hatay,karabağlar,​sarnıç ve çevresinde oturan dostlarıda düşünerek iki noktadan hareket etmeyi uygun bulduk bu bölgede oturup ovacık etkinliğine katılmayı planlıyan dostlar saat 12.00 da gaziemir kipadan hareket edecektir, bu güzergahtan hareket eden dostlar 05425252563 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz detaylı bilgi icin..
diğer buluşma ve hareket yerimiz bornova kipadır,
bu toplanma ve hareket yerinden iki grup halinde hareket edilecektir ilk grup saat 11,30 DAĞCI CAN kardeşimizi 05052595784 numaralı telefondan irtibat kurabilirler..
bornova kipadan hareket edecek ikinci grup öncelikle SMYRNA BUGS un düzenlediği cumhuriyet bayramı konvoyuna katılmayı planlıyan dostların oluşturacağı gruptur,
bornova kipadan hareket edecek ikinci gruptaki dostların kamp için gereken ekipmanlarını,hazırlıkları​nı araçlarında bulunndurması gerekmektedir..
ikinci grubun hareket saati ilerliyen günler içerisinde bildirilecektir,,bilgi için TANJU KARDEŞLE 05336332302 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz...
bu arada bize nazilli ve çevrsinden katılacak dostlar DEMİRHAN kardeşşimizle irtibatta olsunlar...
CUMHURİYET BAYRAMINA YAKIŞIR BİR KAMP OLMASI DİLEĞİMİZLE

Etiketler
Ynt: İzmir Off Road Grubu; Kemalpaşa - Ovacık Kamp Etkinliği Görselleri (29 - 30 Ekim 2011)

Kamp yapılacak yerin koordinatlarını paylaşmanız mümkünmü acaba ?
Katılıp katılamayacağım belli olmadığı için ismimi listeye eklemek istemedim. Gelebilme imkanım olursa koordinatlar çok faydalı olurlar.

Aklıma gelmişken eklemek istedim; konvoy ve grup içi haberleşme için, araçlarımızda CB ve/veya PMR telsizler varsa frekanslarının belirlenmesi faydalı olur.

parsbrujah' Alıntı:
Kamp yapılacak yerin koordinatlarını paylaşmanız mümkünmü acaba ?
Katılıp katılamayacağım belli olmadığı için ismimi listeye eklemek istemedim. Gelebilme imkanım olursa koordinatlar çok faydalı olurlar.

Merhaba, kamp yeri koordinatları. 38 20 40 -27 40 47.

Erco bey cumartesi günü karabağlar grubu saat 12 de harekete hazır mı olacak yoksa kipada alışveriş için biraz takılcak mıyız

saat 12,00 de hareket etsek iyi olur biraz erken gelip alış veişimizi yapsak olur kamp alanına varmamız 2 saati bulur konvoy halınde gidecemiz icin ayrancılar tarafında karafırın var ordan ekmek alabiliriz bayındır cıkışındada yakıt ikmalı yapabiliriz

erco' Alıntı:
Mustafa abi katılmana cok sevindim batan makınaları cekmeye arac gerekiyor

Ercan Ustam, gelecek olan iddialı araçlar var, onlardan sıra gelirse ben üzerime düşeni yapmaya çalışırım. :D :D

ulash1907' Alıntı:
Herkese selamlar, cuma akşamı hanımın anneannesinin vefat haberiyle önce balıkesire ordanda cenazeyi alarak defnedilmek üzere sındırgıya geçtik, ancak dün gece dönebildik. 29 ekimden sonraki haftasonuda bayram için izin aldık, memlekete mersine gideceğimizden dolayı önümüzdeki haftasonu etkinliğe halletmemiz gereken işlerden dolayı üzülerek ve istemeyerekte olsa katılamayacağız, sizlere iyi eğlenceler dileriz.
Bu arada anneannemiz 2 aydır yoğun bakımdaydı ve acı çekiyordu 82 yaşındaydı, allah kurtardı diye düşünüyorum, ölümün bile hayırlısı.

basiniz sagolsun, geride kalanlara uzun omurler diliyorum...

Ercan usta bayındır çıkışında tüp alma şansımız olursa oradan Ovacık yaklaşık kaç km? Benim tüp biraz ufak onun için gidiş dönüş +arazi kullanımı hesap yapayım diyorum.

Mustafad' Alıntı:
Ercan Ustam, gelecek olan iddialı araçlar var, onlardan sıra gelirse ben üzerime düşeni yapmaya çalışırım. :D :D

Üstadım iddialı araç derken benim aracı mı kasdettin. :D :D :D

Naturalist61' Alıntı:
Üstadım iddialı araç derken benim aracı mı kasdettin. :D :D :D

Yok abi, pikapların o parkurda zaten şansı yok.. Kısa araçlar girer, takılan olursa, biz uzaktan çekeriz.. :D :D

ziyacanbayar' Alıntı:
Ercan usta bayındır çıkışında tüp alma şansımız olursa oradan Ovacık yaklaşık kaç km? Benim tüp biraz ufak onun için gidiş dönüş +arazi kullanımı hesap yapayım diyorum.

bayındırdan yakıt ikmalı yaparız bayındırdan olsa olsa 20 km dır kam alanı

Hasan abi senin makınayı bi deneriz artık

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,140
Kaydolan Son Üyemiz
Mehmet OĞUZ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR