Karadeniz Müzikleri Ile Gönlümüzü Eğlendirdik :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RamizDAYI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 490

RamizDAYI

Kimsin sen? Şüphesiz; sen, sen değilsin..
Yer
Ankara
Herkese selamlar,

Geçenlerde dayıoğlu ve ben karadeniz müzikleri ile kendimize bir müzik ziyafeti çektik 🙂

Seslerimiz kayıt altına alınacak türden değil tabi ama, güzel hatıralar bırakıyoruz arkamızda 😇

Genelde kameranın arkasında olmayı tercih eden biriyimdir. İlk kez youtube'a kendimin yer aldığı bir video yükledim.

Foruma 3d görsellerden sonra birazda ses katalım. 🙃

Karavan üretim konuları nedeniyle, belki bundan sonra sosyal medyada yer almak adına daha çok kamera önünde olacağım.

Küçük bir alıştırma olsun benim için..

Kemençede dayıoğlu, gitarda ben..

iyi seyirler 😅

Etiketler
sonra
Güzel eğlenmişsiniz,
Sizin çekme karavan imalatı ile ilgili bir konunuz vardı, ne aşamaya geldi, ben mi göremiyorum, o başlık yok sanki,
Bir şey mi kaçırdım,
Selamlar

Güzel eğlenmişsiniz,
Sizin çekme karavan imalatı ile ilgili bir konunuz vardı, ne aşamaya geldi, ben mi göremiyorum, o başlık yok sanki,
Bir şey mi kaçırdım,
Selamlar
Teşekkürler, dayıoğlu ile ara ara böyle eğlencelik takılırız 🙂

Diğer konuya gelince, rahatsızlık duyduğum bazı sebepler nedeniyle karavan üretim sürecimi paylaşmama kararı aldım.

Aşama konusuna gelirsek,

Karkas ve giydirme işi bitti. Alt ve üst kat taban marin kontralarını kestik fakat henüz yerlerine koymadık. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle ister istemez biraz ağırdan gidiyoruz.

Üretim sürecinde ince eleyip sık dokumaya çalışıyorum. Her detayı düşünmeye çalışıyorum.

Bu arada @ertunk hocamında vermiş olduğu çok orijinal fikirler var. Onları da ayrıca uygulayacağım.

Buradan kendisine tekrar teşekkür etmek isterim. Ve desteğini esirgemeyen diğer tüm arkadaşlara da..

Belki merak eden arkadaşlar vardır, teras çok sağlam oldu. Kati suretle bel vermiyor.

İç mekan projesinde tahmin edebileceğiniz üzere yine bazı değişiklikler yaptım 🙂

Normalde iç uzunluk 7,4 m, iç yükseklik 2m idi.

Koridordan 5m ilerledikten sonra tavan yüksekliğini 270 cm e çıkardım.

Yani arka kısımda 2,5m uzunluğundaki alanın tavan yüksekliği 270 cm oldu. (İzolasyon sonrası 260-265 civarı)

Güneş panellerinin altına kadar tavanı yükselttim. İnanılmaz ferah bir alan oluştu ve ister istemez tefriş planı yine değişti. Bu yeni planın piyangosu alt, üst 140 x 200cm lik bir ranza, çift banyo ve daha büyük bir mutfak oldu.

Aşağıda ki videoyu, bu değişikliği yapmadan önce çekmiştim.

Son düzenleme:

Hocam yine de aşama aşama paylaşırsanız güzel olur.

Malum teknik konular ilgi çeken durumlar hep.

Ek olarak muhalefete başkayalım neden çift banyo🙂

Hocam yine de aşama aşama paylaşırsanız güzel olur.

Malum teknik konular ilgi çeken durumlar hep.

Ek olarak muhalefete başkayalım neden çift banyo🙂
Daha konforlu bir karavan deneyimi için diyelim 🙂

Bu banyolar koridorda karşılıklı, sol tarafta duş ve banyo dolapları, sağ tarafta wc ve şık bir lavabo yer alıyor 👍

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR