Karavan Camı Çizik Giderme (yardım

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokhan. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 283

gokhan.

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba,

Yeni karavan sahibi biri olarak, öncesinde çokça video izleyip buradan da istifade etmeme rağmen, pratik hayatta acemilik yaşıyorum. Karavanı fırça ile yıkadıktan sonra camların çizildiğini farkettim🤦‍♂️ fırçayla en azından camların yıkanmaması gerektiğini acı bir tecrübe ile öğrenmiş oldum.

Bu çiziklerin nasıl gideceği hakkında yaptığım araştırmalardan pek bir sonuç elde edemedim. Camların plastik ya da akrilik olduğunu tahmin ediyorum (Berhimi marka). Dolayısıyla bildiğim çizik giderme işlemleri sanırım işe yaramayacak. Aklıma polisaj yaptırmak geldi. Başka seçeneğim var mı ya da polisaj işe yarar mı siz değerli tecrübeli forum üyelerine bir danışmak istedim.
 


Merhaba. Aynı problemi geçen hafta ben de yaşadım. Karavanım Bürstner. Ön camda fırça çizikleri oluştu. Ben de çözümünü bulamadım. Bayram sonrasında U Caravan'a danışıp öğrendiğimi buraya yazarım
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,914
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULARGeri
Üst