Karavan Sigorta Fiyatlar 2017 Yılı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sasoy06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,599

Etiketler
Az önce özel amaçlı taşıt sigortası 4. Basamak 2050, 7. Basamak 1050 tl aynı sigorta şirketleti 4. Basamak için 7800 demişti

Merhaba. Antalyadayım. 2007 Ducato motokaravanımı yeni aldım. Motosiklet ve otomobil olarak 7. kademe trafik sigortalarım var. Ama ilk karavanım olduğu için anladığım kadarıyla 4. kademeden başlayacağım. Bugün Antalyada bir firmadan fiyat aldım. Özel amaçlı motokaravan olduğunu belirttiğim halde 6700 tl fiyat çıkardılar. Siz nereye yaptırdınız acaba bu fiyata?

Merhaba. Antalyadayım. 2007 Ducato motokaravanımı yeni aldım. Motosiklet ve otomobil olarak 7. kademe trafik sigortalarım var. Ama ilk karavanım olduğu için anladığım kadarıyla 4. kademeden başlayacağım. Bugün Antalyada bir firmadan fiyat aldım. Özel amaçlı motokaravan olduğunu belirttiğim halde 6700 tl fiyat çıkardılar. Siz nereye yaptırdınız acaba bu fiyata?

Basamak araca değil araç sahibine bağlıdır yani karavandada 7. Basamak fiyatı alıyorsunuz 4 değil

24 mayıs ta 2008 ducato motokaravan trafik sigortası 5.basamaktan 2.280 TL 5 taksit yaptılar( ak sigorta) . Sizinki neden fazla çıkıyor .

Motokaravan da tarz değişimi nedeniyle 4.basamaktan başlatıyorlar . Önceki poliçe 7.basamak olsa dahi .

İnternetten trafik sigortası araştırıyorum,en yüksek 2800tl en düşük 2250tl ve yaklaşık 12 firmadan aldığım teklif 2380tl standart fiyat.Geçen yılda aynı fiyata yaptırmıştım.Sanırım artık belli bir tarife var ve fiyatlarda fazla bir fark kalmadı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,448
Kayıtlı Üye Sayımız
172,103
Kaydolan Son Üyemiz
tolgacevik

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR