Karavan Sigorta Fiyatlar 2017 Yılı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sasoy06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,608
Çok teşekkür ederim. 7000 tl gibi rakamlar okumuştum. Bilgi almak istedim. Ben 4. basamak olacağım sanırım ilk aracım.

Etiketler
Az önce özel amaçlı taşıt sigortası 4. Basamak 2050, 7. Basamak 1050 tl aynı sigorta şirketleti 4. Basamak için 7800 demişti

Merhaba. Antalyadayım. 2007 Ducato motokaravanımı yeni aldım. Motosiklet ve otomobil olarak 7. kademe trafik sigortalarım var. Ama ilk karavanım olduğu için anladığım kadarıyla 4. kademeden başlayacağım. Bugün Antalyada bir firmadan fiyat aldım. Özel amaçlı motokaravan olduğunu belirttiğim halde 6700 tl fiyat çıkardılar. Siz nereye yaptırdınız acaba bu fiyata?

Basamak araca değil araç sahibine bağlıdır yani karavandada 7. Basamak fiyatı alıyorsunuz 4 değil

24 mayıs ta 2008 ducato motokaravan trafik sigortası 5.basamaktan 2.280 TL 5 taksit yaptılar( ak sigorta) . Sizinki neden fazla çıkıyor .

Motokaravan da tarz değişimi nedeniyle 4.basamaktan başlatıyorlar . Önceki poliçe 7.basamak olsa dahi .

İnternetten trafik sigortası araştırıyorum,en yüksek 2800tl en düşük 2250tl ve yaklaşık 12 firmadan aldığım teklif 2380tl standart fiyat.Geçen yılda aynı fiyata yaptırmıştım.Sanırım artık belli bir tarife var ve fiyatlarda fazla bir fark kalmadı.