Karavanım Bitmek Üzere

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yilmazvarli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,080
Ynt: Karavanım Bitmek Üzere

Mehmet Bey google ye plasti dip yazarsanız görseldeki uygulamaları görürsünüz. Ufak bir alanı yapacaksanız gittigidiyorda, hızlıal da vs sprey şeklinde var. Ama alan büyükse kiloluk ve boya tabancası ile atılıyor ve uygun oluyor. Ben sivas ta bir üniversite öğrencisi harçlık için ufak bir dükkan tutup başlamış ona yaptırdım. telefonunuzu yazın whatsupp tan tüm detaylarını gönderirim.

Etiketler
sevgili yılmaz bey kardeşim karavanınız hayırlı uğurlu olsun .ben sivas ta ikamet etmekteyim .1 yıl öncesine kadar 15 m3 dukato
camper karavanım vardı.zaman bulamadığımdan sattım ama yeniden yapmak niyetindeyim. yardımcı olabileceğim bir konu olursa
görüşelim selamlar. hakkı Akgül gsm 0533 387 81 10

sevgili yılmaz bey kardeşim karavanınız hayırlı uğurlu olsun .ben sivas ta ikamet etmekteyim .1 yıl öncesine kadar 15 m3 dukato
camper karavanım vardı.zaman bulamadığımdan sattım ama yeniden yapmak niyetindeyim. yardımcı olabileceğim bir konu olursa
görüşelim selamlar. hakkı Akgül gsm 0533 387 81 10

fotoğrafları göremiyoruz acaba siteden kaynaklı bir problemmi var?
Sitede galiba tasarım değişmiş

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR