Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan argonatlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,277
Sitemizdeki değişimin sebep olduğu resimlerimizin (açıklamalı olarak) yüklenememesinden dolayı resimleri zaman zaman atıyorum ama eksik olan yapım aşamasındaki resimlerim biraz dağınık yerlerde onlarıda düzenleyip yayınlayacağım.

Etiketler
Aracınız iyice düşünülerek planlanmış ve güzel olmuş. Büyük emek verdiğiniz belli. Ilk bakışta dikkatimi çeken noktalar, yalıtım, yatak ve oturma blümünün yükseltilmesi. Yalıtımın yapılış şekli ve kullandığınız malzeme sanıyorum en doğru olanı. Gerektiğinde yatağın ortadan bölünebilir olması aracın bagaj kapasitesini yükseltebiliyor. Yükseltilen oturma grubunun altını nasıl değerlendirdiniz? Yalıtımdan memnun musunuz?

Zevkle döşenmiş karavanınızla güzel geziler dilerim.

Begendiginize sevindim teşekkür ederim,yatağı 3 fonksiyonlu yaptım fakat sizin düşündüğünüz gibi bir yükselme yok tam tersi yüksek tutulan yatak bölümünü ben hiçbir zaman benimsiyemedim zira ben yatak bölümünün sadece yatak olarak kullanılmasına karşıyım,gün içinde atıl kalıyor. Aynı zamanda oturma grubu olarak kullanılıyor. Yalıtım konusunu çok fazla araştırmalar yaparak işin uzmanlariyla yaptım. Yığılma olmaması içinde çivileme metodunu uyguladım. Benim isyerim tersaneler bölgesinde yatçılarla iç içeyim ve yat konsepti uyguladım. Malzemeler marin dir.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yükseltilen yer olarak burayı kastettim. Burası su deposu veya benzer şeyler için iyi bir yer olur diye aklımdan geçti.

3
Ekli dosyayı görüntüle 3932

Anladım ,o kısımlardan webasto ve boruları geçiyor, aslında biraz boşluk yinede kalıyor ama dediğiniz anlamda kullanmadım, olabilirde.

09a7b48aeb4cdbc0e7a679ce3f93e772

Alman malı Elbe marka bisiklet taşıyıcım geldi,çeki demirine monte ettim.Sağlam,kullanışlı ve şık.Kapıların ayarları bozulmasın diye kapı üzerine montajlı merdiven ve bisiklet taşıyıcısı yapmak istemedim, teleskopik merdiven kullanıyorum.Kapı açılması ile ilgili olarakta taşıyıcı aşağı ve yukarı ayarlanabiliyor.

Son düzenleme:

09a7b48aeb4cdbc0e7a679ce3f93e772

Alman malı Elbe marka bisiklet taşıyıcım geldi,çeki demirine monte ettim.Sağlam,kullanışlı ve şık.Kapıların ayarları bozulmasın diye kapı üzerine montajlı merdiven ve bisiklet taşıyıcısı yapmak istemedim, teleskopik merdiven kullanıyorum.Kapı açılması ile ilgili olarakta taşıyıcı aşağı ve yukarı ayarlanabiliyor.
14232416 1274371645906528 2121732668323763160 n

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,111
Kaydolan Son Üyemiz
ibrahim akçocuk

SON KONULAR

Geri