Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 484
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 111,464
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

resimlere devam

SAM 1201

SAM 1207

SAM 1202

SAM 1198

Etiketler

Abdullah Bey,

Albatros'un son durumu nedir?

Lütfen bizi haberdar edin.

Yarını dört gözle bekliyorum.

Selamlar.

Tamamen büyük harfler ile mesaj yazmamanız ricası ile.

Mesajınızı düzenledim.

Teşekkürler anlayışınız için.

Şu şofbene nasıl bir baca takılacak, merakla takipteyim ( henüz ben takmadım çünki ), tekrar kolay gele.

Aka' Alıntı:
Şu şofbene nasıl bir baca takılacak, merakla takipteyim ( henüz ben takmadım çünki ), tekrar kolay gele.

Sanırım Hermetik kombi bacası takılacak çıkış ağzı öyle görünüyor.

Aka' Alıntı:
Bu konu aşağıdaki topikte irdelenmişti ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=46602.0

Dileyim ALBATROS,un yollarda olması

Selam dostlar.
İyi dilek ve temennileriniz içinhepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Öncelikle hepinizin mubarek kurban bayramını kutlarım.
ALBATATROS hemen hemen hazır gibi. bana göre %85 bitti.
Kalan kısım da ruhsat dahil 15 - 120 gün içerisinde biter diye düşünüyorum.
Malum bayram hem Bülent ustanın ziyaretcileri ki bunlar karavan dostları hemde benim aracın yürüyeninin bakımı için araç şu anda bende. Bayram sonrası tekrar Bülent ustaya bırakılacak ve kalan işler de en kısa zamanda bitecek. Bitmeliki Mesut arkadaşımızın karavanı da imalata başlasın.
Şimdilik hepinize iyi bayramlar.
Bu vesile ile de CUMHURİYET bayramınızı da şimdiden kutluyorum.
Sağlıkla kalın.

Bende ki sistemde, depo gaz çıkışı 50 bar, sofben girişi 30 bar dedantor uygulaması tuttu, bu seferde hidrofor motoru sinirlendi. Ömrü bunların 2 yılmi?

Merhaba; Abdullah kardeşim,
Kurban bayramımızı ve Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutlarım.
Ankara'da bulunduğum 10 gün boyunca ilk defa tanışmamıza rağmen yakınlığınız,desteğiniz ve misafirperverliğinizi ömrüm boyunca hatırlıyacağım. Size ve eşinize şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum. Kısmet olurda birgün aynı yakınlığınızı bizde sizinle paylaşmak isteriz. Akrabadan üstün destek ve yakınlığınız için size minnettarım, çok teşekkür ederim.
Sizler sayesinde birçok problemi hallettik, sağolun.
Karavanımdan soğumama rağmen bizde küçük bir tatile çıktık, şu anda Tavas'tayız (düğün için) Yarın öğleyin Antalya'ya doğru yol alacağız. Malesef çok kısa olacak, eşimin 6 kasımda kontrolleri sebebiyle.
Denizliye geldiğimden beri hergün sizleri anıyorum, iyiki varsınız...
Tekrar görüşmek dileğiyle, Huzurlu ve mutlu olarak hoşçakalın. Eşimde Selam ve hürmetlerini sunuyor, sizlere...
Selamlar, Saygılar.

Abdullah bey
Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
İnşallah gönderdiğim aydınlatmalar hoşunuza gider.Aracın alınması yolun yarısı dimi?
ALBATROS yollara düşsün hele bir, sıra bizede gelir. Selamlar

İyi dilekleriniz için teşekkürler Ahmet Bey.
Bunca yorgunluktan sonra kısa da olsa iyi bir tatili hakettiniz. Keyifli bir şekilde tadını cıkarırsınız inşallah.
Bir gün bir yerlerde tekrar karşılaşırız inşallah. Yenge hanıma da selamlar.
Güzel bir gezi gecirmenizdileğiyle hoşcakalın.

MESUT ŞAHİN' Alıntı:
Abdullah bey
Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
İnşallah gönderdiğim aydınlatmalar hoşunuza gider.Aracın alınması yolun yarısı dimi?
ALBATROS yollara düşsün hele bir, sıra bizede gelir. Selamlar
Teşekkürler Mesut bey.
Bence karar vermek yolun yarısı. Siz aracıda aldıktan sonra yarıyı da geçmiş olsunuz bence. ALBATROS için gercekten az kaldı. Darısı sizin ve tüm isteyenlerin başına inşallah. Bu arada aydınlatmalar dün itibariyle daha elimize ulaşmamıştı. Bayram karışıklığı olsa gerek. Umarım bu günlerde gelir.

berkcantp' Alıntı:
Bende ki sistemde, depo gaz çıkışı 50 bar, sofben girişi 30 bar dedantor uygulaması tuttu, bu seferde hidrofor motoru sinirlendi. Ömrü bunların 2 yılmi?
Selamlar İlhan bey.
Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.
Yanlış anlamadıysam depo cıkışın da bir dedantör, şofben girişinde ikinci bir dedentör. 50 bar ve 30 bar olarak. Ocakta da ayrı bir dedantör varmı acaba. Yoksa depo cıkışında ki dedantör yeterli oluyormu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,490
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri