Karavanımın Yapım Aşamaları;Toyota Coaster(Gezgin Turko)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kodalmmm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,504
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları;Toyota Coaster(Gezgin Turko)

Cavit bey merhaba,

Tabiki fiyatlarını yazabilirim,hiç bir sakıncası yok benim için,
Trumatic kombi model ,2.el olarak fazıl beyden aldım 750 tl olarak anlaştık,
Tuvaleti Ege karavandan aracı vasıtasıyla(Rıfat Uğurlu bey ) satın aldım toplam 1600 tl ödedim,
Jeneratörü 1500 tl fiyata 2.el olarak satın aldım,
Buzdolabını(Kleo marka 220 wolt,220 litrelik) Ankara Real mağazasından 600 tl aldım,

Etiketler

Fazıl bey ise,
Karavan işi yapmıyor bildiğim kadarıyla, İzmir otomotiv adı altında özel maksat araç yapıyorlar(Fiber optik araç vs.bunun gibi araçlar zannedersen)

Erhan bey Merhabalar,

Elbette mihmandarlık yaparım Afrika güzergahı için ,ama galiba bir süre beklememiz gerekiyor ,malumunuz Kuzey Afrika şu an için sıkıntılı biraz...
Ancak güzel bir güzergah,İspanya -cebelitarık üzeri Fas,Tunus,cezayir.Fas'ın hemen hemen bütün şehirlerini gezdim,bol miktarda karavancı mevcuttu ayrıca ucuz bir ülke olduğunuda söyleyebilirim.

Trumatic fotosu,[attachment=1][attachment=1][attachment=1][attachment=1][attachment=1]

bir kaç foto,[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

IMG 0849

IMG 0850

IMG 0852

IMG 0853

çok dağınık ama,[attachment=1][attachment=2]

IMG 0854

IMG 0851

Kolay gelsin güzel karavan olacak.Harici prizi gömme yapabilme olanağınız varsa daha iyi olur.

kodalmmm' Alıntı:
Cavit bey merhaba,

Tabiki fiyatlarını yazabilirim,hiç bir sakıncası yok benim için,
Trumatic kombi model ,2.el olarak fazıl beyden aldım 750 tl olarak anlaştık,
Tuvaleti Ege karavandan aracı vasıtasıyla(Rıfat Uğurlu bey ) satın aldım toplam 1600 tl ödedim,
Jeneratörü 1500 tl fiyata 2.el olarak satın aldım,
Buzdolabını(Kleo marka 220 wolt,220 litrelik) Ankara Real mağazasından 600 tl aldım,

kodalmmm' Alıntı:
Fazıl bey ise,
Karavan işi yapmıyor bildiğim kadarıyla, İzmir otomotiv adı altında özel maksat araç yapıyorlar(Fiber optik araç vs.bunun gibi araçlar zannedersen)

Sağolun...

Cavid Sezen

Meanwell switch mode güç kaynağından iki tane kullanmışsınız. Sebebini merak ettim.

Sevgiyle,
BKA

kodalmmm' Alıntı:
Erhan bey Merhabalar,

Elbette mihmandarlık yaparım Afrika güzergahı için ,ama galiba bir süre beklememiz gerekiyor ,malumunuz Kuzey Afrika şu an için sıkıntılı biraz...
Ancak güzel bir güzergah,İspanya -cebelitarık üzeri Fas,Tunus,cezayir.Fas'ın hemen hemen bütün şehirlerini gezdim,bol miktarda karavancı mevcuttu ayrıca ucuz bir ülke olduğunuda söyleyebilirim.

Çok teşekkürler sağolun :smiley:

Benim aklımda hep olan cebelitarık - tanja - marakesh - agadir güzergahı ... bakalım ne zaman kısmet olacak.

Merhaba,
bende aynı sitede oturuyorum. takipteyim...
emeginize saglik...
ilk firsatta tanismak üzere...

Araç yollarda çok dikkat çekecek umarım en kısa sürede karşılaşırız, kolay gelsin :smiley:

Yılmaz Erdoğan'ın Vizontele filminde bir sahne vardır "Vallahi benim aklıma gelmişti" diye. Uzak doğu gezimlerimde bol bol gördüğüm Coaster için ben de aynı şeyi söylemiştim.
Karavana uygun diye.
Bir an önce yollara düşmeniz dileklerimle...

TA2RX' Alıntı:
Meanwell switch mode güç kaynağından iki tane kullanmışsınız. Sebebini merak ettim.

Sevgiyle,
BKA

Merhaba,
evet iki tane kullanıldı;bir tanesi konvektör olarak 24/12 dönüşümü için diğeri ise aküleri harici elektrikle şarz etmek için diye biliyorum...
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri