Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 471
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,087
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi)

atiladi' Alıntı:
Levent bir maltepe buluşmasında yatak konusunda senin fikirlerine ihtiyacım olacak...

Proje çizerek,araba üzerinde anlatarak ve imalat için benim ustama yönlendirerek yardımcı olmaktan mutlu olurum.

Atilla abi hayirli olsun gule gule kullan. ;D eski karavanin yerine parketmissin hemen bu yeni aracida

Atila bey hayırlı olsun siz işbaşı bizler bilgisayar başı yapacağız zevkle izleyeceğiz. Sizin için mahsuru yoksa aracı ne kadara aldız kolay gelsin.

güngör' Alıntı:
Hayırlı olsun Atilla kolay gelsin.
Araç resimlerden çok temiz görünüyor. Sürücü kabininde yapmayı düşündüğün yatak için destek verebilirim,daha önce
10 m3 aracımda imal etmiştim. Selamlar.

Şu işi umuma açık bir şekilde yapsanız da bizler de faydalansak ;D ;D ;D

Atilla bey yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun.Keyifli çalışmalar.

Atilla ağbi kolay gelsin, sonunda 10m3 projesi hayata geçiyor :smiley:

Atilla Bey, "kurtlanmıştır artık" diyordum ki haber geldi; araç ve proje hayırlı olsun! İyi bir iş çıkaracağınıza güvenimiz tam... :smiley:

Plana baktım, sanki bir "Rüzgar" esmiş... ;) ;D

Cavid Sezen

Atilla abi araçınız hayırlı olsun çok temiz görünüyor çok sevindim giderek artan tecrübeyle ellerinde daha güzel bir karavan olacağı kesin hafta sonları fırsat buldukca uğrarım bende heyecanlandım iyice :D

Atilla abi yeni ducaton hayırlı uğurlu olsun. bu kez imalatta daha farklı neler uygulayacaksın merak ediyorum. önceki imalatlarından gerçekten çok şey öğrenmiştim. bu projenden de epey yeni bilgiler edinceğimden neredeyse eminim. şimdiden kolay gelsin.

Herkese teşekkür ederim, sizleri çok bekletmeyeceğim, hemen işe başlıyoruz...

atiladi' Alıntı:
İyi dilek temennileri için herkese teşekkür ederim...
Çiğ börek operasyonları katılımlara açık...Levent bir maltepe buluşmasında yatak konusunda senin fikirlerine ihtiyacım olacak...

Atilla Hocam araç hayırlı olsun. Şibörek operasyonu için ne yapmam gerekir? :smiley:

Kolay gelsin.

Bu gün 1. gün alet edavat araca taşınmaya başladı, her zamanki gibi tezgah kuruldu, duvarlara kağıtlar yapışmaya başladı...
Plan yere bantla işaterlenip kontroller yapıldı, banyo havalandırması ve panoramik camın yeri belirlendi, ölçülerde çok ufak değişikliklerle bu yerleşimde uygulama başlayacak...
Tavandaki güneş panellerinin ( 3 x 100= 300watt) bağlantı barlarının hangi yöntemle bağlanacağı belirlendi, tentede bu barlara bağlanacağı için ön çalışması yapıldı, ölçülendirildi, (bakz. duvardaki kağıt)

Plan lc A copy

20120321 151207 copy

20120321 151122 copy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,160
Kaydolan Son Üyemiz
Canalp

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri