Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,763
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 332,053
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

evin hayırlı uğurlu olsun güle güle oturursun inşallah
aynı zamanda yeni karavan maceran da hayırlı olsun projeler başlamıştır hadi bakalım yeni başlığı en kısa zamanda bekliyoruz

Etiketler

Yusuf, yeni evin çok güzelmiş. Hayırlı olsun, Allah güle güle oturmayı ve bir an önce borcunu ödemeyi nasip etsin :smiley: :smiley: :smiley:

kaya75' Alıntı:
evin hayırlı uğurlu olsun güle güle oturursun inşallah
aynı zamanda yeni karavan maceran da hayırlı olsun projeler başlamıştır hadi bakalım yeni başlığı en kısa zamanda bekliyoruz

Kadir kardeş bir müddet karavan konusunda girişimimiz olamayacak :-\ öncelik evin ihtiyaçları sonra zamanla tabiki karavan olayına kaldığımız yerden devam edeceğiz ilgin ve güzel dileklerin için teşekkürler.

drares' Alıntı:
Yusuf, yeni evin çok güzelmiş. Hayırlı olsun, Allah güle güle oturmayı ve bir an önce borcunu ödemeyi nasip etsin :smiley: :smiley: :smiley:

Haşmet abi çok teşekkürler beğenmeniz beni mutlu ediyor fotoraflarını gören tüm arkadaşlar çok beğeniyor bu da demek oluyorki doğru bir karar vermişim o evi alarak. ;)

Yusuf bey hayırlı olsun güle güle oturun.

Yusuf kardeşim,
Evin hayırlı olsun, çok sevindim. Allah borçlarını ödemeyi nasip etsin, güle güle otur.

yusuf bey öncelikle sizin kamervanın bütün aşamalarını verdiğiniz bütün emeği,göz nurunu,alınterinizi,semaverdeki çayınıza kadar tüm emeğinizi gezenbilir ailesindeki tüm dostlarımız gibi bende izleyebildiğim kadar izledim ve bilgi sahibi oldum.kamervanın satılmasına sizin kadar bende üzüldüm fakat ev olayınızdan haberim olunca sizin kadar sevindim.allah öncelikle sağlık sıhhat versin,ailenizle ağız tadında mutlulukla oturup göz açıp kapayana kadar ödeme kolaylığı nasip etsin,etsin ki 2.kamervanın yapımı kısa bir zamanda gerçekleşssin.herşey gönlünüzce olsun...

berkcantp' Alıntı:
Yusuf kardeşim, Evin hayırlı olsun, çok sevindim. Allah borçlarını ödemeyi nasip etsin, güle güle otur.

İlhan abi çok teşekkürler.

chevyerol' Alıntı:
yusuf bey öncelikle sizin kamervanın bütün aşamalarını verdiğiniz bütün emeği,göz nurunu,alınterinizi,semaverdeki çayınıza kadar tüm emeğinizi gezenbilir ailesindeki tüm dostlarımız gibi bende izleyebildiğim kadar izledim ve bilgi sahibi oldum.kamervanın satılmasına sizin kadar bende üzüldüm fakat ev olayınızdan haberim olunca sizin kadar sevindim.allah öncelikle sağlık sıhhat versin,ailenizle ağız tadında mutlulukla oturup göz açıp kapayana kadar ödeme kolaylığı nasip etsin,etsin ki 2.kamervanın yapımı kısa bir zamanda gerçekleşssin.herşey gönlünüzce olsun...

Erol bey çok teşekkürler güzel dilekleriniz için,umarım ödememiz kolay olurda bizde ilerde yeni karavan için aynı zamanda birikimde yapabiliriz birkaç yıl biraz zor görünüyor ama bakalım bu sevdadan nasıl etkileneceğiz zannedersem büyük bir burukluk olacak çünkü çok alışmıştık o karavana.

Hayirli olsun. Bu evin onunda karavan yapacak yer var mi?

Yusuf, yeni evinde sağlık ve mutlulukla oturun. Tez zamanda , yeni evinin önünde yeni karavanının fotoğraflarını görmeyi de dilerim.

Ev çok hoş görünüyor,ailenizle mutlu ve huzurlu bir şekilde oturmanızı dilerim.
Allah mutluluğunuzu daim etsin,Karavanı takmayın kafanıza nasılsa bir şekilde ucundanda olsa içinizdekileri bastıracak bir yöntem nasılsa var :smiley:
(Dostların Karavanları,Çadır vs.vs) ;)

Yusuf varolan bir yerle ara sıra kullanım için anlaşmayı ben de çok düşündüm ama bir türlü işin içinden çıkamadım. Sanayii de bazı atölyeler bazen günlerce boş kalıyor. Ama benim kullanacağım ya haftasonu yada saat beşten sonra. Bunun için doğrudan yarı yarıya ortaklık çok mantıksız oluyor. Bazı dükkanların elektriği çok geliyor vb. Yani bu yer konusunda bir türlü kendime güvenip bir girişim yapamıyorum. Bana orada yaptığım işin yararından daha fazlaya mal olacak gibi gözüküyor her zaman bu dükkan işleri.

Aliço' Alıntı:
Yusuf, yeni evinde sağlık ve mutlulukla oturun. Tez zamanda , yeni evinin önünde yeni karavanının fotoğraflarını görmeyi de dilerim.

Hüseyin abi çok teşekkürler ilginiz için güzel dilekleriniz için,boyumdan büyük işe kalkıştığım için uzunca bir süre yeni araç ve karavan yapımı zor görünüyor ama yine Allahtan ümit kesilmez yürü ya kulum der,gerçi arabayı sattık yürümeye devam ;D

Barcalona' Alıntı:
Ev çok hoş görünüyor,ailenizle mutlu ve huzurlu bir şekilde oturmanızı dilerim.Allah mutluluğunuzu daim etsin,Karavanı takmayın kafanıza nasılsa bir şekilde ucundanda olsa içinizdekileri bastıracak bir yöntem nasılsa var :smiley:(Dostların Karavanları,Çadır vs.vs);

Çok teşekkürler Deniz bey beğenmenize sevindim,Allah sizleride mutlu bahtiyar eylesin çoluk çocuğunuzla beraber ağız tadında bir ömür sürmenizi dilerim sağolun varolun.
Bende biliyorumki abilerden arkadaşlardan istesem bir hafta sonuna aracını hiç çekinmeden verecekler var bakalım hele şu eve bir taşınalım önümüzdeki yaz gelsin gün ola harman ola..

yugun' Alıntı:
Yusuf varolan bir yerle ara sıra kullanım için anlaşmayı ben de çok düşündüm ama bir türlü işin içinden çıkamadım. Sanayii de bazı atölyeler bazen günlerce boş kalıyor. Ama benim kullanacağım ya haftasonu yada saat beşten sonra. Bunun için doğrudan yarı yarıya ortaklık çok mantıksız oluyor. Bazı dükkanların elektriği çok geliyor vb. Yani bu yer konusunda bir türlü kendime güvenip bir girişim yapamıyorum. Bana orada yaptığım işin yararından daha fazlaya mal olacak gibi gözüküyor her zaman bu dükkan işleri.

Haklısın Yücel kardeş atölyeler boş kalır ne zaman senin işin olsa yanaşsan kıymete biner,bakalım iş o safhaya gelsin buluruz bahceli birini veririz gazı karavan delisi yaparız ;D sonrada kafa kafaya verip yaparız bir karavan bir tanede yardım edip kendisine yaptıkmı tamamdır iş,mesele üstünde çalışacak karavanı kafasına sokacak uygun kişiyi bulmakta ;) ;D

yaybek' Alıntı:
Haklısın Yücel kardeş atölyeler boş kalır ne zaman senin işin olsa yanaşsan kıymete biner,bakalım iş o safhaya gelsin buluruz bahceli birini veririz gazı karavan delisi yaparız ;D sonrada kafa kafaya verip yaparız bir karavan bir tanede yardım edip kendisine yaptıkmı tamamdır iş,mesele üstünde çalışacak karavanı kafasına sokacak uygun kişiyi bulmakta ;) ;D

Yusuf hain planların var ;D ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri