Kendi Karavanını Yapanlar; Kandıralı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wankel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 100,064
bugün hop oturup hop kalkıyorum. dualara bile ihtiyacım var. tse ye Kandıralıyı muayeneye götüreceğim.inşallah sıkıntısız bir şekilde proje onaylanır da bu heyecandan kurtulurum hayırlısıyla.

Etiketler

bugün hop oturup hop kalkıyorum. dualara bile ihtiyacım var. tse ye Kandıralıyı muayeneye götüreceğim.inşallah sıkıntısız bir şekilde proje onaylanır da bu heyecandan kurtulurum hayırlısıyla.
Isin rast gitsin abi

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyy Allah'ım..
Arkadaşımızın karavanı için gereken tüm yasal prosedürlerden, yüzünün akı ile çıkmasını nasip et.Olumsuz durum yaratacak kimselere fırsat ve aman verme yarabbim....
Duam sizinle

İşin şakası bir tarafada, inşallah gönlünüze göre hızlıca sonuçlanır.

sanırım TSE nin araç kontrol merkezinden sorunsuz şekilde geçtim. bir sonraki süreç projenin TSE den onaylanıp e imzalı olarak ulaşması inşallah.

Şükürler olsun dün akşam itibariyle Kandıralının TSE, TÜV, Noter vs. tüm resmi işlemleri halloldu ve motokaravan ruhsatını torpido gözüne koyabildik. artık kalan işler ufak tefekler.