Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA2RX Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 883
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 343,409
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (ta2rx)

İkinci fisegin kabloları kesilip araya ditot konularak birbirine birlestiriliyor...

Etiketler

Bekir hocam öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.
Kemal abinin dediği gibi gürciştan sonrası Artvinde ayrıldık onlar bodrum,ma biz cıldır gölüne devam dedik
Hocam tekrar teşekkürler.
Dileğimiz bir gün dünyanın en güclü telsizine ulaşmanız.
Saygılarımızla Tunay,Tugay

TUGAY58' Alıntı:
Bekir hocam öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.
Kemal abinin dediği gibi gürciştan sonrası Artvinde ayrıldık onlar bodrum,ma biz cıldır gölüne devam dedik
Hocam tekrar teşekkürler.
Dileğimiz bir gün dünyanın en güclü telsizine ulaşmanız.
Saygılarımızla Tunay,Tugay

Teşekkürler. Çok keyifliydi. Yine gelin.

Yeni sergimize bekleriz efendim :smiley:

DavetiyeFB

Başarılar dilerim Bekir bey,

Feneri sanki Şile Fenerine benzettim, fotografları merakla bekliyoruz.

Selamlar

güngör' Alıntı:
Feneri sanki Şile Fenerine benzettim, fotografları merakla bekliyoruz.

Size de Süleyman bey'e de teşekkürler. Bir vakitler karavancıların sanat etkinlikleri ile ilgili bir topik vardı. Ama bu sefer bulamadım. Bu yüzden davetiyeyi buradan gönderdim.

Davetiye'deki fotoğraf Şile fenerinden, doğru. Orijinal hali sergide. Buradaki hali eşimin eseri (grafik tasarımcıdır.) Sergi bittikten sonra fotoğrafların tamamını FB sayfama koyup linkini buradan paylaşacağım. Unutursam lütfen hatırlatınız.

Facebook'ta bir arkadaşım paylaşmış. Sanırım Azerbeycan'da bir benzincini tuvaleti. Yaratıcılık süper!

Lavabo

Bekir bey gercekten guzel bir tasarim. Bir mimar olarak cevremde gordugum her turlu tasarima ilgiyle bakarim, her turlu programi izler ve dergiyi karistiririm. Benim tecrubelerim sudur ki tasarimin parayla, malzemeyle vs. hic bir ilgisi. Sirf bizim cop diye atabilecegimiz materyallerden muthis tasarimlar cikaran insanlar var. Yaraticilik ayri bir yetenek. Tasarima ilgi duyanlara (Ozellikle ic mekan) http://www.houzz.com sitesini oneririm.

Sergi açılışından

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151862032793710&type=1&l=05e24ebe40

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151866448433710.1073741843.610598709&type=1&l=f63452bb2b

TA2RX' Alıntı:
Sergi açılışından

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151862032793710&type=1&l=05e24ebe40
Bekir Hocam;Yaz boyu dağlarda ve yaylalarda siteden uzak kaldık.(5 ay,9 gün)Kasım başında eve döndük.Bu defa da ameliyat oldum.Siteye yeni yeni giriyorum.Fotoraf serginizde sergilenenler bir harika.Tebrik ediyorum.Sevgilerle kalın.

Hocam, ellerinize sağlık...
Hepsi de birbirinden güzeller :smiley:
Fotoların tamamı sizin mi? bir de ne kadar zamanda çekildiler?

TA2RX' Alıntı:
Bir vakitler karavancıların sanat etkinlikleri ile ilgili bir topik vardı. Ama bu sefer bulamadım. Bu yüzden davetiyeyi buradan gönderdim.
Hocam bunu mu kastetmiştiniz? ;)
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83079.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR