Kendi Mini Kamp Aracını Yapanlar; Mitsubishi L300

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan geziyoM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,540
Ynt: Kendi Mini Kamp Aracını Yapanlar; Mitsubishi L300

mehmet_mtrs' Alıntı:
Sn. Mehmet bey .
Sayfanıza baktım. Kendi el emeginizle cok güzel bir karavanınız yapmışsınız . Çok beğendim.
Gezilerinize bile başlamışsınız . Ne güzel . Belki rastlaşırız . Hayırlı olsun, güle güle kullanın ,tekerinize taş değmesin.
Selamlar.

Mehmet Bey çok teşekkürler,
Bir gün bir yerde buluşmak dileği ile selamlar.

Etiketler

Geç kalmış da olsam, hiç söylememektense belirtmek iyidir;
Güzel bir araç yapmışsınız. Keyifle, sağlıkla, dilediğinizce kullanmak nasip olsun...

Elinize sağlık, cok güzel bir is çıkmış ortaya.Aradigim bir konuydu,ilgiyle hepsini okudum .Marangozluk tecrubesi olmadan işe baslayip bitirmeniz banada cesaret verdi. iyi gezmeler.

mabirsen' Alıntı:
Çok teşekkürler. Umarım bir yerlerde buluşuruz.

İnşallah hocam, çok güzel olur, hiç olmazsa bir süredir uzak kaldığım HamRadio haberlerini alırım sizden, selamlar.

bariscim' Alıntı:
Geç kalmış da olsam, hiç söylememektense belirtmek iyidir;
Güzel bir araç yapmışsınız. Keyifle, sağlıkla, dilediğinizce kullanmak nasip olsun...

Alpaslan bey çok teşekkürler, bir yerlerde karşılaşmak dileği ile selamlar.

selcuky' Alıntı:
Elinize sağlık, cok güzel bir is çıkmış ortaya.Aradigim bir konuydu,ilgiyle hepsini okudum .Marangozluk tecrubesi olmadan işe baslayip bitirmeniz banada cesaret verdi. iyi gezmeler.

Selçuk bey teşekkürler.Selamlar.

Mehmet bey karavanınızı güle güle kullanın gerçi ne desem geçmiş oluyor, bende ilk önce gezi yazılarınızı okudum çok güzeldi karavanın yapım aşamalarını sonra okudum ellerinize sağlık, ha ali veli ha veli ali ikside aynı sona varıyor kendinize iyi bakın Ankaradan selamlar.Ayfer Halil ÇETİNER

Mehmet bey merhaba. Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Yazını daha yeni okudum lakin fotoğraflarını göremedim. 1999 model 10 kişilik L300 aracım var. 1982 model Fiat Dorado camper arıcımın ihtiyarlamasından sebep L300 aracımı mini camper'a çevireceğim. Eğer aracınızın bir kaç fotoğrafını paylaşırsanız dizayn için fikir edineceğim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Selamlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Forum yeni yazılıma taşınırken , fotolar yok oldu buharlaştı. Forum yönetimi tarafından yerine konamazsa , çok yazık olacak. Muhtemelen forum da buharlaşacak. Bekliyoruz fotoların yerine konmasını inşallah . Sizin gibi aranıp duracak forum üyeleri.

Mehmet bey merhaba. Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Yazını daha yeni okudum lakin fotoğraflarını göremedim. 1999 model 10 kişilik L300 aracım var. 1982 model Fiat Dorado camper arıcımın ihtiyarlamasından sebep L300 aracımı mini camper'a çevireceğim. Eğer aracınızın bir kaç fotoğrafını paylaşırsanız dizayn için fikir edineceğim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Selamlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Engin Bey merhaba,
Bir süredir şehir dışında olduğum için ancak cevap verebildim.
Elime geçen bazı fotografları yüklüyorum, umarım işinize yarar, selamlar. PICT0016 PICT0016 PICT0027 PICT0033 PICT0044 PICT0051 PICT0075

Bende yeni bir L300 aldım. Sizin projenize benzer birşeyler yapacağım. Aktardığınız bilgiler için teşekkür ederim

Konuyu hortlatmış oluyorum ama hortlatmaya hakkım var sanırım. 2015 yılı Kasım ayında Mehmet Abi'nin el emeği göz nuru campervanını ben satın aldım ve hemen hemen beş yıldır onunla birlikteyiz. Ufak tefek değişiklikler yaptım araca arazi lastiği, ön koruma demiri, portbagaj ilav edip içinde de bazı değişiklikler yaptım. Mehmet Abi'de buradan görür ve beğenir umarım :smiley:

IMG 20170717 WA0008

IMG 20170811 WA0011

Konuyu hortlatmış oluyorum ama hortlatmaya hakkım var sanırım. 2015 yılı Kasım ayında Mehmet Abi'nin el emeği göz nuru campervanını ben satın aldım ve hemen hemen beş yıldır onunla birlikteyiz. Ufak tefek değişiklikler yaptım araca arazi lastiği, ön koruma demiri, portbagaj ilav edip içinde de bazı değişiklikler yaptım. Mehmet Abi'de buradan görür ve beğenir umarım :smiley:
Sevgili Can kardeşim, seneler sonra ilk göz ağrım karavanı görünce gerçekten mutlu oldum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu pek çok gezi ve serüvenin olmasını dilerim. Selamlar, sevgiler.

Teşekkür ederim Mehmet Abi. Aksilik olmazsa daha uzun yıllar Gergedan ile birlikteyiz (Gergedan adını verdim ona :smiley: ) Şükür pek üzmedi beni, bana hem karavanlık hem otomobillik yapıyor, iyi anlaşıyoruz.. Güzel temennilerin için ayryca teşekkürler.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

SON KONULAR

Geri