Köprülü Kanyon Irmağında Rafting Heyecanı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Manavgatselalesi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,961

Manavgatselalesi

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Aileniz, arkadaşlarınız ve turistlerle birlikte Manavgat Köprülü Kanyon Irmağında Rafting heyecanı yaşayarak güzel bir gün geçirmeye ne dersiniz

KÖPRÜLÜ KANYON VE RAFTİNG HEYECANI
Antalya tatilinizde ister Manavgat’ta ister Alanya’da isterseniz Antalya şehir merkezinde olun, mutlaka Manavgat Köprülü Kanyon Irmağı’nda rafting heyecanı yaşayın deriz. Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın muhteşem doğasına karşı buz gibi ırmağında yüzmenin ve rafting yapmanın heyecanını yaşamak istiyorsanız Manavgat Köprülü Kanyon tam size göre. Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın muhteşem doğasının dinginliği, masmavi soğuk ve bir o kadar hırçın sularının insana verdiği huzuru yaşayacaksınız. Manavgat tatilinizde deniz-kum-güneş üçlüsünün dışında farklı bir aktivite yaşamak istiyorsanız, doğa ile kucaklaşarak farklı bir etkinliğe dahil olmak isterseniz tatil keyfinize rafting keyfini mutlaka eklemenizi tavsiye ederiz.

RAFTİNG HEYEVANIYLA ADRENALİN POMPALAYIN
Adrenalinin vücudunuzda en üst seviyeye çıktığı rafting serüveniyle heyecanlı ve hareketli bir gün geçirmeye var mısınız? Eğer ciddi sağlık sorunlarınız yok ise ve biraz da yüzme biliyorsanız, büyük küçük fark etmez herkesin yapabileceği, doğayla iç içe eğlenceli bir aktivitedir Köprülü Kanyon’da rafting.

KÖPRÜÇAY NEHRİNDE HARİKA BİR MACERA
Rafting serüveni ile maceraya hazır mısınız? O zaman hemen yeleklerinizi giyin, elinize küreği alın ve Köprülü Kanyon Milli Park sınırları içerisinde yer alan Köprüçay Kanyonu’nda 11 km boyunca sevdikleriniz ile birlikte kendinizi nehrin adrenalin dolu coşkulu akışına bırakın. İster 2 isterseniz 12 arkadaşınızla birlikte binebileceğiniz rafting botları ile Toros Dağları’ndan akıp gelen Köprüçay ırmağında muhteşem bir heyecana atılın.

KÖPRÜLÜ KANYON’DA AKSİYON DOLU BİR RAFTİNG
Adrenalinizin üst seviyeye çıktığı rafting deneyimi için Milli Park içerisinde bulunan Köprülü Kanyon’da macera dolu bir rafting deneyimi yaşayacaksınız. Hızla akan suların geride bırakarak dar geçitli vadilerin ortasından geçerek, Köprüçay Nehri’nden aşağı hızla dolanarak, bu parkın doğal güzelliğini ve mükemmel ortamına hayran kalacağınızdan hiç şüphemiz yok.
KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG GEZİ PROGRAMI
- Sizler için özel hazırlanmış araçlarla Köprülü Kanyon ve öğle yemeği yiyeceğiniz alana gidiş
- Kısa bir bilgilendirmeden sonra ekipmanların teslimş
- İşte Rafting zamanı: 11.45’te hareket
- 4 Saat sürecek 11 km’lik adrenalin dolu bir aktivite
- Heyecanın arsından Irmak kenarında nefis bir öğle yemeği
- Ekipmanları teslim etme ve eve (otele) dönüş
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst