Land Rover 2013 Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 148
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,081

LR 2013 Buluşması Ne zaman Olsun?

• 30 Kasým 1 Aralýk, istanbul Anadolu yakasý Çevresinde olsun

Kullanılan: 8 21.1%
  • 30 kasým 1 Aralýk, Çatalca Çilingöz olsun

Kullanılan: 5 13.2%
  • 7-8 Aralýk olsun neresi olursa olsun

Kullanılan: 4 10.5%
  • 30 Kasým 1 Aralýk olsun neresi olursa olsun

Kullanılan: 3 7.9%
  • 7-8 Aralýk olsun istanbul Anadolu yakasý çevresi olsun

Kullanılan: 4 10.5%
  • 7-8 Aralýk olsun istanbul'dan baþka bir þehirde olsun

Kullanılan: 14 36.8%

• Kullanılan toplam oy
    38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Land Rover 2013 Buluşması

Mekana ve Zamana göre katılım durumu belirtirim bende artık :smiley: iz bırakalım takipte kalalım

Etiketler

Ender benim burada güzel yerler var. Bungalov ve yakınında göl olan yerler de var, dağ da var :smiley: Ayarlayabilirim ;)

BOBO' Alıntı:
Sedat Abi ne yaw ?
Sen Sedat tan büyüksündür :smiley:

Paşam çaktırmasana yahu, fotoyu da değiştirdik ki yaşlı başlı görünelim ;D Abi de sen Gürkan, abi ;D

mrdnmz' Alıntı:
Sedat sen ayır bari bir koltuk :smiley: daha konuşacaklarımız da vardı yolda hallederiz :smiley:

Ayıpsın abicim, yerin hazır ;)

Anki' Alıntı:
Ender benim burada güzel yerler var. Bungalov ve yakınında göl olan yerler de var, dağ da var :smiley: Ayarlayabilirim ;)

Gürkanım, Kızılayın kamp alanından bahsediyorsan harika bir yerdi ama acaba orayı kış kampına mı saklasak yoksa şimdiden LR kampıyla önden keşfini mi yapsak?

yol' Alıntı:
Gürkanım, Kızılayın kamp alanından bahsediyorsan harika bir yerdi ama acaba orayı kış kampına mı saklasak yoksa şimdiden LR kampıyla önden keşfini mi yapsak?

Kış ın orası kapalı diye biliyorum ben aklında olsun...

İstanbul uzak gibi gözüküyor ama genede takibe devam.

Yok abi benim aklımda olan Gürsu yamaç paraşüt alanı ve/veya ona yakın olan bir göl var.

NOT: Fotoğraflar http://wowturkey.com/ sitesinden alınmıştır.

yol' Alıntı:

Grsu 2

Grsu 3

Grsu 4

Grsu 5

Grsu 1

Herkese Selamlar

Arkadaşlar yeri İstanbul civarında tutmak ilei lgili elimizden gelen çabayı göstereceğiz,

Muhtemelen ya gebze ya çatalca bölgesi hedef alan olacaktır.

Nejat Abi tarihler : 16-17 Kasım 23-24 Kasım ve 30 kasım 1 aralık hafta sonları olabilir . Ben malesef 10 Kasımlı olan hafta sonuna iştarak edemem, ama o tarihe katılım çok olacaksa benim olmamam sıkıntı değil.

Bu noktada İstanbul civarında gidilecek yerler ile ilgili herkesin önerisine ve teklifine açığız,

Kamp yeri ve civarı güzel olsun ve rahat edebileceğimiz bir yer olsun yeterli yoluda maceralı olabilir, bu noktasa üstadlardan destek almak şart :smiley:

Gürkan'cım Bursa için Sedat'ında söylediği üzere bir takım başka planlarımız var LR buluşmasını istanbul civarından katılacak katılımcıların çokluğunu göz önünde bulundurduğumuzda istanbul çevresinde toplanmak mantıklı olacaktır. Ankara Bursa Bolu ve diğer illerden gelecek arkadaşlara da katılım için yapacakları fedakarlıklardan ötürü ayrıca teşekkür ederiz.

Yine de her öneriye açığız

Tarih ve yeri belirleyebildikten sonra, listeyi de yapmaya başlayabiliriz.

Bu LR buluşmasında cin fikir içeren aksiyonlara ihtiyacımız olabilir, yaratıcılığınızı esirgemeyin sevgili LR Sevenler

Selamlar

kasım sonunda başka organizasyon var, orada olacağım.Aralık sonu olursa Nejat gelirse; Nejat'la beraber gelirim.

Gebze Ballıkayalar veya Denizli Göleti etrafı olabilir? Tarih olarak aralık ortası olması erken duyuru için daha uygun olur diye düşünüyorum.

Selam
umarım 22 Kasımdan sonra bir tarih olur.. Zira öncesin de ben de yokum ;-((
Ama Istanbul'a da çok yakın (hoç bana çok kolay olsa da) olmasın..
İç Anadolu dan dostlarımız katılamaz sonra..
reha

Ender, 9-10 Kasım çok yaklaştı sen de yoksan giç zorlamayalım.
16-17 Kasım yurtdışından gelip direk Antalya'da bir sempozyuma katılacağım.
23-24 Kasım'da da yine bir kongre var ama sanırım buna katılımı iptal edeceğim, bu tarih Reha'ya da uygun. Yavuz Y. Sana uyar mı?
30 Kasım-1 Aralık için şusn bir mani görünmüyor.

Çatalca tarafı düşünürseniz yalıköy çilingoz yolu arasında orman içi göl kenarı güzel yerler var.kamp için ideal olabilir.

O zaman tarih için herkesin kendini ayarlaması açısından
30 Kasım 1 Aralık veya 7-8 aralığı öneriyorum bence hatta 30 Kasım 1 Aralık olsun daha bir ay var erken duyuruyu da bir türlü kotarabiliriz belki yere de hızlıca karar verebilirsek,

Derya Bey, Çatalca çilingöz tarafında güzel yerler var diyor,
sedat gebze ballıkayalar veya denizli göleti diyor
Acaba anadolu tarafında güzel bir yer mi bulsak ankara ve diğer illerden gelecekler için bir nebze yakın olabilir,

İstanbul çevresinde güzel yer işi zor mu biraz?

Yukarıya genel eğilimi belirleyecek bir anket koydum, önümüzde ki pazar gecesi son buluyor buyrun oylayalım zamanda var ona göre duyuruyu açarız :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

SON KONULAR

Geri