Land Rover Defender katalog

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deeperdiver Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,813

deeperdiver

Yolun bittiği yerde Hayat başlar
Yer
İstanbul
Selamlar,

Land sahibi değilim ama, Defender saygı duyduğum araçlardandır, bir ara LR sitesinden indirdiğim bir katalog. Eminim ilginizi çeker.

Saygılar,

Ekli dosyalar

• defender_090_en_GB.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 674

Etiketler
Ynt: Land Rover Defender katalog

Bir de defender için aksesuar kataloğu var ama 6mb olduğu için yükleymedim. İsteyen olursa e posta ile gönderebilirim.

Saygılar,

deeperdiver' Alıntı:
Bir de defender için aksesuar kataloğu var ama 6mb olduğu için yükleymedim. İsteyen olursa e posta ile gönderebilirim.

Saygılar,

gönderirseniz çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler.

hlt_tkn1907@hotmail.com

deeperdiver' Alıntı:

Saygılar,

kataloğun içeriğiini merak ettim doğrusu.. zahmet olmazsa : ustabalikci@hotmail.com.

teşekkürler..

deeperdiver' Alıntı:

Saygılar,

(mihtaroglu@gmail.com) adresinede gönderebilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Katalogu alan arkdaslardan bırı bır yere upload ederse arkdasımızda tek tek maıl atmaktan kurtulur bence hem benım gıbılerde yararlanır ;D ;D ;D

itfaiyeci68@mynet.com banada gönderebilirmisiniz acaba teşekkürler

mu7y' Alıntı:
Katalogu alan arkdaslardan bırı bır yere upload ederse arkdasımızda tek tek maıl atmaktan kurtulur bence hem benım gıbılerde yararlanır ;D ;D ;D

Evet böyle bir şey olsa iyi olurdu. Yada seyhan bey banada gönderebilirmisiniz. mericbager@gmail.com teşekkürler

abdullah.akcakaya@ingleasing.com.tr adresinede gönderebilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

seyhan bey hakan-uzun-@hotmail.com adresine aksesuar katoloğunu gönderebilirseniz sevinirim

deeperdiver' Alıntı:

Saygılar,
( alanya3365@hotmail.com ) gönderirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir defender için aksesuar kataloğu var ama 6mb olduğu için yükleymedim. İsteyen olursa e posta ile gönderebilirim seyhan bey bir defender aşığı ollarak banada gönderir sen çok sevinirim

Selamlar,Seyhan Bey'den istemeye utandım,dosyayı alan arkadaşlardan biri bana da gönderebilir mi lütfen? Şimdiden teşekkürler tgakinci@gmail.com