Land Rover Series III

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,722
Sentinel' Alıntı:
Hoş bir yazı yazmışsınız.
Türkiye'de seri3 sahipleri arabayı geliştirmek daha çok paylaşımda bulunmalı.

Bu haftasonu yine kahrımızı çekti seri3 sağolsun

Çok teşekkür ederim, Series'lerin fanatiği olarak az sayıda insanız ama 1 kişi bile olsak yayabiliriz, başka bir araç series III, hala bir çok filmde vazgeçilmeyen bir kareografi parçasıdır.

4361

DSC01459

Etiketler
endy' Alıntı:
Beğenmenize sevindim, kimin ne kadar bağımlı olduğunu ölçemeyiz dolayısı ile aşık atma diye bir şey söz konusu olamaz, ortak beğendimiz bir tarz bir kavram var , ne güzel bunu paylaşabilecek aynı ilgi alanı konusunda konuşabilecek bir çok arkadaşız burda,

ayrıca aracınızda çok güzelmiş maşallah

Selamlar
Ender
yanlış anlaşılmasın aşık atma olarak unimog u kastedmiştim...bu zamana kadar verdigim emegi bir tek series inkar etmedi ;) benim hayatımda onun yeri bambaşka... :D

okitay' Alıntı:
yanlış anlaşılmasın aşık atma olarak unimog u kastedmiştim...bu zamana kadar verdigim emegi bir tek series inkar etmedi ;) benim hayatımda onun yeri bambaşka... :D

Bahse konu yanlış anlaşılma olayını ben yukarda çoktan düzelltim bazen vurgulama hataları sebep olabiliyor bende kendimce aman dedim sıkıntı yok

İyi günler
Sy Kurutlu
Çok içten,çok akıcı anlatımınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum,ruhu olan araç anca bu kadar aşk ile anlatılabilir.
Saygılar
Batuhan

suyabatmaz' Alıntı:
Menderes Bey, aracınız çok güzel olmuş.
Maşallah.
Barış bey sizinle görüştükten sonra spacerları aldım ve taktım. Teşekkür ederim. Direksiyon ağırlaşır diye düşünmüştüm ama tam tersi sanki araç rahatladı gibi geldi. Sarsıntı da azaldı. Yol tutuşu arttı sanki. Belki gaza gelip 50 mm spacer ile değiştirebilirim. :smiley:

okitay' Alıntı:
barış lastik ve cantları neden degiştirdin....

Selam Oktay,

Bu dev lastikler: Good Year Wrangler 285x85x16 idi ve 3 cm. spacer ile muhteşem duruyorlardı. Bir arkadaşım: elinde aynı lastiklerin 265x70x16 sıfır 5 adet olduğunu, Defender ağır hizmet jantları ile beraber durduğunu ve takas yapmak istediğini söyledi. Ben de takas yaptım :smiley: Bu yeni lastiklerden de çok memnunum, eski heybetli görüntü gitti ama bu lastikler de asfalt ve arazide çok iyi performans veriyor, zaten aynı lastik. Bu ölçü orjinale daha yakın ve daha güvenli bence.

menderessereflisan' Alıntı:
Barış bey sizinle görüştükten sonra spacerları aldım ve taktım. Teşekkür ederim. Direksiyon ağırlaşır diye düşünmüştüm ama tam tersi sanki araç rahatladı gibi geldi. Sarsıntı da azaldı. Yol tutuşu arttı sanki. Belki gaza gelip 50 mm spacer ile değiştirebilirim. :smiley:

Güle güle kullanın, gerçekten çok yakışmış.

Series'lerde 3 cm. spacer'ın şart olduğunu düşünüyorum, kendi adıma. 5 cm.'de çok iyi durur bence, ama 3 cm.'lik; aracı tam olması gereken gönyeye getiriyor bence :smiley:

Maşallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,092
Kaydolan Son Üyemiz
yigityigitcelik@gmai

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR