Landrover'de Gaz Kesme Sorunum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan defender42 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,296

defender42

Yeni Üye
BEN 17 YAŞINDAYIM . MKE HURDASAN İHALESİNDEN TENTELİ BİR DEFENDER. ALDIM . İÇİNİZDE EN KÜÇÜGÜNÜZ BENİM ŞÜPESİZ SİZDEN ABİLERİM OLARAK ÇÖZEMEDİGİMİZ BİR SORUN VAR. BUNU NASIL ÇÖZE BİLİRİM.

ARAÇIM ÇALIŞIYOR . FAKAT YOLDA GİDERKEN ARKADAN ASILIR GİBİ BİR ZORLAMA VE OLUYOR. ARKASINDAN MAZOTUM OLDU HALDE HAVA YAPIYOR. POMPASI 0 HER ŞEY YAPILDI . ŞİMDİ SANAYYİYE ÇEKTİK . PİSLİK VAR DEDİLER .AMA DEPOSU YIKANDI. SORUN NERDE OLABİLİR. KONYADA İYİ BİR USTA BULAMADIM. KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM.

Etiketler
Selamlar
oncelikle, niçin sorunuzu Fotoğrafçılık başlığı altında açtınız? Sanırım , Land Rover aşlığı altında açarsanız daha fazla yardım bulabilirsiniz. Ayrıca, lütfen bir kez daha "gerekmedikçe" büyük harf kullanmayın (zira, büyük harf BAĞIRMAK manasına geliyor) . iyi günler dilerim, reha

Tam olarak kesin ve net cevap vermek imkansız ama şöyle bi mantık yürüterek size bilği vereyim...

1. Pompa üzerindeki süzekler tıkalı olabilir.
2. depodan gelen hortumlarında tıkanıklık yada pislik olabilir.
3.Hortumlarda küçük delik yada çatlak olabilir.
4.Mazot Otomatiginde bir problem olabilir.
5.Mazot filtresi şişmiş olabilir.
6.Enjektörlerin Fabrika ayarlarında ki bar basıncı değiştirilmiş olabilir ve mazotu yetiştiremiyo olabilir
7.Pompa en son devrine kadar kısılmış olabilir.
8.Son olarak Pompayı yapan arkadaşlar teknik bir hata yapmış olabilir.

Araç rolantide çalışıyor mu?
Boşta gaz verdiğinizde araç gaz yiyor mu ?
Saygılar HüseyiN....

Ynt: Landrover'de Gaz Kesme Sorunum

DEPODAKİ POMPA DEGİŞTİ. HORTUMLAR TEMİZLENDİ REFALARCA. DEPOM YIKANDI. ARABA ROLANTİDE ÇALISIRKEN Bİ ANDA ARKADAN ASILIR GİBİ ZORLUYOR....VE SOGUK HAVALARDA MOTOR ÇALIŞMIYO .ETER YÖNTEMİYLE ÇALISTIRIYORUZ... KONYADA BU ARAÇLARDAN ANLAYAN BİR USTA YOK ... TEŞŞEKÜRLER HÜSEYİN BEY

Ynt: Landrover'de Gaz Kesme Sorunum

Bence siz arızayı tam anlatamıyorsunuz.

size sordugum soruyu tekrar soruyorum

Araç rolantide çalışıyor mu?
Boşta gaz verdiğinizde araç gaz yiyor mu ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR