Luxer Karavan

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan skyman11 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 750

skyman11

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
arkadaşlar selam

1 hafta içinde aranıza katılmış olacağım inşallah ödememi yapmadan sizinde fikrinizi almak istedim.. LUXER karavandan 410 lx modeline karar verdim. sizin değerli yorumlarınıza ihtiyacım var ... ne dersiniz bu karavan hakkında
 

Etiketler
Merhaba, fuarda karavanı inceledim, Yerli firmalar arasında giriş seviyesi karavan yapan güzel bir firma. Doğru bir karar vermişsiniz içiniz rahat olsun. Parasını %100 hak eden güzel bir karavan.
 

hayırlı olsun bende geçen cuma teslim aldım. Ama webasto ilk kullanımda çok fazla duman verdi ve webasto içeriye garip bir ses vererek çalışıyordu. Panikleyip kapattım :D Siz aldınız mı? İlk deneyiminiz nasıl oldu?
 

hayırlı olsun bende geçen cuma teslim aldım. Ama webasto ilk kullanımda çok fazla duman verdi ve webasto içeriye garip bir ses vererek çalışıyordu. Panikleyip kapattım :D Siz aldınız mı? İlk deneyiminiz nasıl oldu?
Satıcı unutmuş bize söylemeyi. Sakin olmakta fayda var. Seste, dumanda normalmiş. Hepsi geçti şuan gayet iyi çalışıyor :smiley: Bu hususta araştırma yapan arkadaşlara bilgi olsun diye yazıyorum
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,913
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULARGeri
Üst