Manisa Nkş Karavan Kullanan Var Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,949
Arkadaşlar Gezenbilir biraz farklı bir forumdur. Genelde buraya insanlar eğlenmeye gelir. Gerçek hayattaki sıkıntısını, derdini unutarak biraz nefes almaya gelir. Hepimiz ara sıra heyacanlanıyoruz. Yüzyüze gördüğümüzde söylemeyeceğimiz sözleri burada kullanmamız gerekir.
Foruma sık sık bilgi ekleyen, karavancılığın geliştiği ülkelerden detaylı teknik bilgi veren bir abimizi ( @EvliyaCelebi2 ) meskun mahal dışında silah kullanımı konusundaki tartışmalar ile üzdük. Artık foruma katkıda bulunmuyor. Konuyu fazla uzatmamak gerek. Sonuçta burası hep beraber eğlendiğimiz ve bilgi sahibi olduğumuz bir yer. Kaliteli bilgi veren insanları sudan sebeplerle küstürmeyelim.

Etiketler
Sayın Demirak,

şahsi suçlamalar içeren paylaşımlardan silinenler sadece sizden değil.

Size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız, uygun bölümde, yeni başlık açarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca tabiki başka bir yöneticiyle de görüşebilirsiniz.

Bu başlıkta lütfen artık esas konuya dönelim.

Son düzenleme:

Ama O1 BELGESİ YOOOKKK.

Bana belge diye sunulanlar,
daha önce de belirttiğim gibi,
" Bas parayı,al belgeyi " tipindeki ISO gibi ve (Maalesef ) CE gibi belgeler.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

HAYRET...
Nazmi Ustamız verdiği ilanlarda
TİP ONAY BELGELİ diye belirtiyor ısrarla.
Halbuki bu belgeyi gören yok.
Var da, saklanıyorsa, manası ne ?

Lütfen bir arkadaşımız Ustamızla temasa geçip bu belgeyi istesin.
Bu belgeyi görmekten gerçekten memnuniyet duyacağım.
BU belgeyi görürsem, NK önerecğim karavanlar arasına girebilir.

Yeni bir kampanya başlatmış, hayırlı olsun.
Açıklamalarından birkısmını alıyorum :

" ....kumaş kaplama fren sistemi banyo ve karavan içi özel sarnuf 50 lt mini buzdolabı gömme ocak ikili 4 adet destek ayağı ön çanta bagajı baş çek kilit özel mobilya balon kapak oymalı müsterilemizin istediği renklerde
tıp onay belgeli NK KARAVAN adına yüzde yüz su sızdırmazlık garantisi dış kaplamamız alüminyum kompazit ... "

Kullanmdığım için detayları bilemiyorum ancak doğruyu söylemek gerekirse görünüş olarak gelişme mevcut sarı sitedeki son bora 3500 modelinde. Eğer iddia edildiği gibi kendi adına O1 belgesi de mevcutsa desteklenebilir, tavsiyelerde bulunulabilir.

Eğer iddia edildiği gibi kendi adına O1 belgesi de mevcutsa desteklenebilir, tavsiyelerde bulunulabilir.
----------------------------------------------

Ben ilan veren satıcıdan belge istemiştim,
abuk sabuk belgeler geldi O1 haricinde, diye belirtmiştim.
Aylar önce de, Nazmi ustaya "O1 belgen gerçekse bana gönder" demiştim,
ses seda çıkmamıştı..

Bir ara, sen konuş bakalım Nazmi ustamız ile...
Konu hala muğlak.
Zannederim yok..

----------------------------------------------

Ben ilan veren satıcıdan belge istemiştim,
abuk sabuk belgeler geldi O1 haricinde, diye belirtmiştim.
Aylar önce de, Nazmi ustaya "O1 belgen gerçekse bana gönder" demiştim,
ses seda çıkmamıştı..

Bir ara, sen konuş bakalım Nazmi ustamız ile...
Konu hala muğlak.
Zannederim yok..

elinizde Herhangi bir karavana ait O1 tip belgesi varmı acana internette araştırdım bulamadım bende bora 3800 modelinden satın aldım teslim almaya gittiğimde emin olmak için

ben ekim ayında gittim yerlerine ve bora 3800 modelinden aldım dedkleriniz gibi yolun kenarında pek büyük olduğu söylenemez bir atölyeleri var ama düzenleri gayet güzel agırlamaları gayet iyi gittiğimde bir çiftinki bitmişti memlunlardı karavanlarından altına baktığımda karavanın fren sistemi mevcuttu. işin aslına gelirsek tamam mobilya olsun dış kalite olsun kalite düşük yalnız şimdi verdiğimiz parada belli ben devletin bir memuruyum yılda toplasanız anca 30 gün tatilim var yanlızca bunun için bırakın 100 binleri 50 bin bile verecek hem durumum yok hemde gerek duymuyorum çünkü sürekli karavanda geçirecek bir 3 ayım veya daha fazlası yok 30 günlük karavan için gayet güzel fiyata yeterli bir karavan tabi yorumlara dayanarak alırken dikkat edeceğim

gittiğimde ise kore için üretilen 4 adet hazır 3500 modelide vardı onlarıda gezdim yani sırf koreye italat yapıyoruz diye göstermek için ürettiklerini sanmıyorum gönderiyorlar bence çünkü buna ayıracak kadar bütçeleri yok sırf koreye ital ediyoruz reklamı için onları üretmezler

Fotodaki alan tip onay belge no değilmi

IMG 20191207 142812

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR