Marmara Adasında Ağaçlandırma Kampanyası Yardımı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cihan10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,500

cihan10

Ana Kamp
Mesajlar
24
Tepkime Puanı
23
Yer
İstanbul
Herkese merhaba,
Bilindiği üzere cennet adamız Marmara Adasında 12.08.2019 tarihinde büyük bir yangın çıktı. Bunun sonucunda 2 hektar ormanlık alan kül oldu ve bir çok canlı da zara gördü. Adamızın yeniden ağaçlandırıması için çalışmlar başlatılıyor. Sizlerde imza kampayasında katılarak adamızın yeniden ağaçlandırılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Maddi olarak bağış yapmasınız da aşağıda atacağım linki paylaşmanız bile bizim için bir destektir. Ufacık bir ateşin dikkatlice söndürülmeden bıraklılmasının nelere mal olduğunu üzücü bir biçimde öğrendik. Umarım herkes bu konuda dikkatli olur da daha fazla canımız yanmaz. Link aşağıdadır.

https://www.change.org/p/çok-geç-ol...urce=petition_signer_confirmation&utm_term=cs
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst