Motosiklet Bisiklet Ve Kamp Tutkunları Için Yeni Pazaryeri Sitesi Açıldı.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ekosar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,888

ekosar

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Site Adı: 2tekerciden
Site Adresi : https://www.2tekerciden.com
Kategori : Pazaryeri , E-ticaret Sitesi

Merhaba arkadaşlar

Özgür ve Güçlü
2tekerciden.com bir grup motosiklet ve bisiklet sevdalısı tarafından büyük bir şevkle tasarlandı! Biz özgür ruhumuzla, motosiklet, bisiklet ve doğa meraklılarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek, sektöre özel bir pazaryeri ve seri ilan platformu oluşturduk!

Uygun ve Hesaplı
2tekerciden.com bireysel tüm kullanıcılarına ÜCRETSİZ İLAN hakkı veriyor! 2tekerciden.com’un sunduğu içerik ve bilgi rehberlerinden daima ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ÜCRETSİZ üye olmak!

Dinamik İçeriklerle Dolu Portal Sayfamız 2tekerci.com
2tekerciden.com pazaryeri ve ilan sitemizle birlikte 2tekerci.com portal sayfamızda da 2tekerci dostlarımızın ve doğa tutukunlarının, kamp yaşamından, araç test videolarına, bisikletle ilgili yazılardan, misafir bloglarına kadar merak ettğiniz ve ilgi duyduğunuz birçok konuda hem bilgilendirecek hem de eğlendirecek dinamik içerikler sunuyoruz!

Sade ve Kullanışlı
2tekerciden.com tamamen sadelik üzerine dizayn edildi. Sizi yoracak tüm detaylardan kaçınıyoruz! Amacımız tüm özgür ruhlu misafirlerimizin en hızlı şekilde istediği bilgi ve ürüne ulaşmasıdır!

Güvenilir
2tekerciden.com Online Pazar Alanımız sizin hem araç ilanlarında hem aksesuar yedek parça donanım ve kamp malzemesi gibi ürünlerde güvenle alışveriş yapmanız için en son güvenlik teknolojileri ile donatılmıştır
Türkiye’nin 2tekerci ve kamp tutkunlarına özel ilk pazaryeri ve ilan platformu 2tekerciden.com sitesi sektörde faaliyet gösteren ticari firmaların ilanlarını daha geniş kitlelerle paylaşabileceği, mağazaların ürünlerini online satış yapabileceği üst düzey güvenlik teknolojileriyle yazılmış, uluslararası SSL Sertifikalı ve İyzico ödeme sistemi güvencesi altında hizmet veren PAZARYERİ VE ÜCRETSİZ İLAN SİTESİ olarak hayata geçirildi. 2tekerciden.com sadece e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, 2tekerci dostlarımızın ve doğa tutkunlarının ilgi alanlarıyla ilgili birçok ürünü kıyaslama yapabileceği motosikletini, bisikletini, ekipmanlarını ve kamp malzemelerini ÜCRETSİZ satış ilanı verebileceği sıfır ve ikinci el binlerce ilanın olduğu bir platformdur.

Araçlar kategorisi motosiklet, bisiklet, elektrikli bisiklet, atv, utv, kar motoru, jet-ski araçlarının sıfır ve ikinci el ilanlarının bulunduğu hem bireysel üyelerin hem de ticari faaliyet gösteren firmaların araç ilanlarını paylaştığı bir kategoridir. Ayrıca bu kategoride üyelerimiz ilgilendikleri ilanları karşılaştırma fırsatı da bulacaklardır.

Motosiklet ve Bisiklet Kişisel Ekipman kategorileri 2tekerci dostlarımızın ihtiyacı olan her türlü giyim ve ekipmanı güvenli bir şekilde satın alabileceği kendi ikinci el ürünlerini satış ilanı verebileceği, ilgilendiği farklı ürünleri inceleme fırsatı bulacağı bir kategoridir.

Motosiklet ve Bisiklet Yedek Parça Aksesuar kategorileri, 2teker aracınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yedek parça, donanım ve aksesuar satışı yapılan ve yine üyelerimizin kullanmadığı 2.el malzemelerini ücretsiz olarak satış ilanı verebileceği kategorimizdir.

Kamp Outdoor Ekipman ve Giyim kategorilerimiz, doğa tutkunu dostlarımız için hazırlanmış doğal ortamda ihtiyaç duyacakları barınmadan giyime kamp mutfağından konfor ürünlerine birçok ürün ve farklı markalarla hizmet vermesi dışında doğa tutkunlarının kullanmadığı satmak istediği ikinci el ürünlerini ilan vererek satışını yapabileceği bir kategoridir.
Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini sunmak için, sürekli kendisini yenileyen İşine tutkuyla bağlı profesyonel, güçlü teknolojik altyapısı ve 2tekerci dostu odaklı hizmet anlayışı ile 2tekerciden.com, kullanıcılarının ruhuna dokunarak hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri paylaşmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,448
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst