Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasiko Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 683
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 172,546
Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Mikro-kamperimi yapmadan önce bu başlığın 3. sayfasındaki kangoodan ilham almıştım. Daha doğrusu ''demek ki olabiliyormuş'' diye düşünmeme sebep olmuştu. Gerisi kendiliğinden geliverdi.. Otomobilden de yapılırsa nano-kamper olacak denmişti. :D Ahmet abi, bu gidişle Hakan'ın (aslanahmet) da sebebi olacaksın :D İşte size nano-camper!
Dikkat ederseniz kamping alanında bir mikro, bir de nano yanyana duruyor. Demek ki bu iş gerçekten bu kadar yaygın yurtdışında. Neden böyle şeyleri biz akıl edemiyoruz ve uygulayamıyoruz? Neden kamp yaptığımız yerlerde aracın içinde yattığımızı görünce uzaylı görmüş gibi bakıyorlar bize? Bilim ve teknoloji alanında, ekonomik ve kültürel alanda bizden epey ileri oldukları su götürmez. Peki pratik zeka? Pratik zekanın temelinin kültürel tarih geçmişinden, zenginlikten beslendiğini düşünmüyordum. Pratik zeka başka bir şeydir. Laf aramızda (nasıl aramızda olacaksa :D) bu konuda kendime de epey güvenirim. Peki neden ilgili fotoğrafları görmeden kangoo kamperi yapmayı akıl edemedim? Benim atalarım felsefenin tarihini yazmadı diye mi?( Bu da tartışılır ya..) Onlar rönesansı yaşarken biz fetih peşinde koştuğumuz için mi? Temelinin bu kadar derinde olduğunu düşünmek istemiyorum. Peki o zaman neden? Neden? Neden?.. Biz yaşamayı mı bilmiyoruz? Onlar gerçekten çok iyi koşullara mı sahip?
Birileri çıkıp, daha önce görülmemiş parlak bir fikir atsın ortaya.. Ben de rahatlayayım biraz..:D

Etiketler

hatchback araçları da bu hale getirmişler ya helal olsun valla :smiley: çok güzel ve kullanışlı olmuş. ek masraf + araç olmadan bal gibi çözüm işte.

Bülent kardeşim,

Şov değil de istersen bilgi paylaşımı diyelim. :smiley:

Eklediğin modelleri de istersen çekme karavan bölümüne alalım. Hatta "Geleceğin karavanları" veya "Concept karavanlar" çekme ve motokaravan olarak sabit birer başlık olarak açıp ilgili bölümlere eklersen daha iyi olur diye düşünüyorum. Zaman geçtikçe başka bir arkadaş bunları bularak ekliyor ve bilgi kirliliği oluşuyor. Bu konudaki arşivimi sana severek yollarım ki çoğunu bulmuşsun. :smiley:

Yap bakalım bir şov ;)

Selamlar

Ahmet

Böyle bir başlığı burda siz varken açmaya kimse yeltenmez,siz açın biz elimizden geldiğince yanınızdayız.Emeğe saygısızlık olur.siz açın oralara koyalım dediğiniz gibi.Çekme ve mobil olarak ikiye ayırmak iyi fikir,derlenip toplanır ortalık.Zaten ben fotoları koyarken acaba Ahmet bey koymuşmudur diye hep düşünüyorum :smiley:

Hiç öyle şey olur mu Bülent.(İzninle sana isminle hitap edeyim. Senden de ricam Sayın Yasiko'yu bırakman.)

Boynuz her zaman kulağı geçer. :smiley: Herşeyi eskiler (moruklar) yapmasın, siz gençler yapın. Bizde sizinle övünelim.

Teklifimde ısrar ediyorum.Lütfen bu konuları sen aç.

Oldu Ozaman Ahmet bey ben burdaki çekme karavanları silebilirsem sileyim ,yeni bir bölüm açayım..

Ahmet Ağabey çok teşekkürler. Güzel bir paylaşım. Aracım sedan olmasaydı düşünürdüm.

Sedanlar için de varmı böyle bir çalışma? :smiley:

aslanahmet' Alıntı:
Ahmet Ağabey çok teşekkürler. Güzel bir paylaşım. Aracım sedan olmasaydı düşünürdüm.

Sedanlar için de varmı böyle bir çalışma? :smiley:
orsaalabanda' Alıntı:
Dikkat ederseniz kamping alanında bir mikro, bir de nano yanyana duruyor. Demek ki bu iş gerçekten bu kadar yaygın yurtdışında. Neden böyle şeyleri biz akıl edemiyoruz ve uygulayamıyoruz? Neden kamp yaptığımız yerlerde aracın içinde yattığımızı görünce uzaylı görmüş gibi bakıyorlar bize? Bilim ve teknoloji alanında, ekonomik ve kültürel alanda bizden epey ileri oldukları su götürmez. Peki pratik zeka? Pratik zekanın temelinin kültürel tarih geçmişinden, zenginlikten beslendiğini düşünmüyordum. Pratik zeka başka bir şeydir. Laf aramızda (nasıl aramızda olacaksa :D) bu konuda kendime de epey güvenirim. Peki neden ilgili fotoğrafları görmeden kangoo kamperi yapmayı akıl edemedim? Benim atalarım felsefenin tarihini yazmadı diye mi?( Bu da tartışılır ya..) Onlar rönesansı yaşarken biz fetih peşinde koştuğumuz için mi? Temelinin bu kadar derinde olduğunu düşünmek istemiyorum. Peki o zaman neden? Neden? Neden?.. Biz yaşamayı mı bilmiyoruz? Onlar gerçekten çok iyi koşullara mı sahip?
Birileri çıkıp, daha önce görülmemiş parlak bir fikir atsın ortaya.. Ben de rahatlayayım biraz..:D
Hep öyle bedava yok :smiley: Onu da sen üreteceksin :smiley: Hepimiz gurur duyarız çalışmandan.
Nano-camperi artık yapın da ben de aşağılık kompleksimden kurtulayım ;D

:smiley: ;D ;) ondan sonra ben nasıl kurtulacağım aşağılık kompleksinden :smiley: motosiklet camper mi bekleyeceğim :smiley:

Ahmetciğim,

Ben seni kurtarırım o kompleksten. Yeter ki sen yap nano camper :D :D :D

Grillo camping trike1

Grillo camping trike2

Grillo camping trike3

Ahmet bey süpersiniz, insanların imdadına hızır gibi yetişiyorsunuz :D :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri