Motokaravanımın Yapım Aşamaları; Isuzu M23 Motokaravan - Celal Yalçın

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celal yalçın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,626
Ynt: Motokaravanımın Yapım Aşamaları; Isuzu M23 Motokaravan - Celal Yalçın

Sami Bey
Sevgili dostum yeni karavanınla en kısa zamanda yurdumun bir köşesinde görüşmek üzere.

Etiketler

Ahmet Bey
Kavak hafiftir ama birazda sağlamlık, dayanıklılık gerekir özellikle mobilya ve dolaplar,çekmeceler için. Hatta mobilyanın kapatmadığı yan duvarları ve tavanı sıkıştırılmış straforun üzerine FOREX PVS PLAKA onun üzerine de çok değişik renk ve desen seçenekleri olan MEMBRAN PVS FOLYO uygulanabilir. Daha hafif , uygulaması ekenomik ve kolay olduğu için.
Ekenominiz uygunsa; Bursa' da İMAJ KARAVAN Çorum' da Zorlu oto var. Hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama yolcu taşıyan bir aracı karavana dönüştürecekseniz :Kıyı şehirlerinde yat ve tekne yapanlara ,diğer yerlerde sanayi çarşısında her bölümünü ayrı ustaya yapırabilirsiniz. Ayrıca araştırmayı yapıp aracı almadan önce mutlaka araç proje çizim işi yapan bir mühendisle veya TSE bölge müdürlüğü yetkilisiyle görüşmelisiniz. Zira yönetmelik ve uygulamalar değişebilir. Daha sonra zor durumla karşılaşmamak için.
Alacağınız aracı ve karavanı seçmeden önce nasıl bir karavancı olacağınıza karar verip ona göre araç alıp dizaynını da ona göre yapmanız gerekir. HAYALLERİNİ YAKALA !!!!!!!!!! topiğini okumanızı öneririm. Hoşca kalın.

Celal bey,

Bu güzel bilgilendirmelerinize çok teşekkürler, önerilerinizi takip edeceğim.

Selamlar Celal bey ve konuya katkıları olan arkadaşlara
Öncelikle cesaretinizden dolayı sizi kutluyorum güzel bir çalışma olmuş hataları var dediniz fakat bu işi meslek olarak yapanlarda en az sizin kadar hata yapabiliyorlar inanın karavan yapım aşamasında ve sonrasında gördüğünüz hata ve eksiklikleri yeniden karavan yapsanız tekrarlamazsınız. Benimde başımda tatlı bir bela var fakat işlerim dolayısıyla daha devam edemiyorum

Sayın ABC REKLAM
inşallah işlerinizden doğaya doğru zaman ayırabilmeniz dileğiyle hoşca kalın.

Celal Bey selamlar.
Karvanınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
Sizce bir sakıncası yoksa, planlarınızı yaptırmayı düşündüğüm karavanda kullanmak istiyorum.
Saygılarımla......

Celal Bey
Size ait olan bu çizimleri izninizle kullanmak istiyorum.

Uzun süredir siteye girmediğim için haberim olmadı. Elbette kullanabilirsiniz. Dostlar yararlansın diye yayınladım. Şeref duyarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR