Motorunuz Nedir?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 368,137
Yamaha Scr950 2018 model
Rocknroll müzik ve egsoz sesi eşliğinde sahil ve şehir içi gezintilerinde kullanıyorum. :smiley:
En az bir dizel araç kadar yaktığını düşünüyorum 5 litre civarı
Retro havası ve egsoz sesi beni en cezbeden tarafı yakıt göstergesi devir saati ve vites gostergesi yok bundan sonraki hedefim bir harley sahibi olmak bakalimmm :smiley:)
 

Etiketler
Mobidik ile ilk


Buraya bir de güzel fotoğraf bırakalım. 100 SFC Snapy xi. Namı diğer Mobidik'im...
 Merhaba, bu güzel foruma yeni üye oldum, Tracer 900 kullanıcısıyım, 2005'den bu yana motosiklet kullanıyorum, motorla birçok defa kamp yapma şansım oldu, kamp yapmayı çok seviyorum..
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst