Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,805

Etiketler

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

boeing737' Alıntı:
huzurlu ve keyıflı nıce 60.000 lere

Sen 990 Adv'dan memnunmusun?Hep söylerim ; eğer Africa Twin'e binmiyor olsaydım kesinlikle 950 yada 990 adv alır binerim.Bellide olmaz ya gelecek ne gösterir.Motorcunun kaşıntısı hiç bir zaman bitmez bilirsin ;D

tamertalas' Alıntı:
Sen 990 Adv'dan memnunmusun?Hep söylerim ; eğer Africa Twin'e binmiyor olsaydım kesinlikle 950 yada 990 adv alır binerim.Bellide olmaz ya gelecek ne gösterir.Motorcunun kaşıntısı hiç bir zaman bitmez bilirsin ;D

kardeş selam saygılar mersinden istanbul kadıköyde kardeşim oturuyor bu yaz sizin motor yada çok benzeyen bir tane poyraz sokaktaki motorsiklet servisi ve mağazalarının orada görmüştüm. çok güzeldi maşallah. bende endurocuydum 2008 de 0 km xt 660 r ile 10.000 km, 98 ktm 640 adv 5000 km ve en son 15 gün 8 ay kadar kullandığım önce 87 defenderim oldu. şuan dr 650 lere göz kırpıyorum ama pek satan yok ;D yakıttan yana problem yaşamak beniz üzmez derseniz 990-950 de karizmatik güçlü motorlar bence :smiley: bu taraflara turunuz olursa kesin rota ve konaklama için bana her zaman mesaj atabilirsiniz.

33

bora1071' Alıntı:
kardeş selam saygılar mersinden istanbul kadıköyde kardeşim oturuyor bu yaz sizin motor yada çok benzeyen bir tane poyraz sokaktaki motorsiklet servisi ve mağazalarının orada görmüştüm. çok güzeldi maşallah. bende endurocuydum 2008 de 0 km xt 660 r ile 10.000 km, 98 ktm 640 adv 5000 km ve en son 15 gün 8 ay kadar kullandığım önce 87 defenderim oldu. şuan dr 650 lere göz kırpıyorum ama pek satan yok ;D yakıttan yana problem yaşamak beniz üzmez derseniz 990-950 de karizmatik güçlü motorlar bence :smiley: bu taraflara turunuz olursa kesin rota ve konaklama için bana her zaman mesaj atabilirsiniz.

Üstadım hafıza süper valla doğru motordan bahsediyorsun :smiley: Sanada bir Africa alalım abi dertsiz tasasız biner gezersin ;D Teklif için teşeşkkür ederim bu yaz belki bir Tisan'a gelme projesi var gelirsek mutlaka görüşürüz,sizde İstanbul'a gelirseniz kontak kuralım ..Selamlar saygılar

VAP' Alıntı:
Bak bu cok dogru vallahi. Bu dedigin 7'sinde neyse, 70'inde de oyledir dedikleri cok dogru... :smiley:

Ahmet Abicim;
Vespa fun club da,İki tekerde şimdi de burda seninle karşılaşmak çok güzel.Bu yaz kurban bayramından sonraki hafta Bozcaada'dan iki Africa dönerken Çanakkale de otele uğrayıp seni bir görelim dedik ama yine bir yerlerdesindir diye, birde bandırmadan feribotu yakalama çabasıyla uğrayamadık.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle,selamlar abicim..

tamertalas' Alıntı:

Cok memnunum hayalimin makinası ellerimin altında :smiley:)
Bu sene bir kuzey ege turu yaptım full yukluydu makina , dag bayır ,asfalt banamisin demedi ,hiç üzmedi beni..
Full depo 300 km gidiyor full yükle bolca sürtünmeyle :smiley:)
Ama sıktın mı , uzuyor alet :smiley:)
Kısaca ozeti bu

Ahmet abi linklere baktım cok faydalı oldu gercekten , zaten 20 Şubat'ta bir ekip daha ayni rota için teker dondurecekler onlarla da dirsek temasindayim senin notlardan da faydalanıyorlar , sagolasin ellerin dert görmesin ..
Bu arada çanakkalede otel işi nedir..?

tamertalas' Alıntı:
Ahmet Abicim;
Vespa fun club da,İki tekerde şimdi de burda seninle karşılaşmak çok güzel.Bu yaz kurban bayramından sonraki hafta Bozcaada'dan iki Africa dönerken Çanakkale de otele uğrayıp seni bir görelim dedik ama yine bir yerlerdesindir diye, birde bandırmadan feribotu yakalama çabasıyla uğrayamadık.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle,selamlar abicim..
Tamer cok memnun olurum, ne zaman yolun bu taraflara duserse, en azindan bir soluk almalik ugra da 2 kelam edelim. :smiley:

boeing737' Alıntı:
Ahmet abi linklere baktım cok faydalı oldu gercekten , zaten 20 Şubat'ta bir ekip daha ayni rota için teker dondurecekler onlarla da dirsek temasindayim senin notlardan da faydalanıyorlar , sagolasin ellerin dert görmesin ..
Bu arada çanakkalede otel işi nedir..?
Gezi v.b.larin sonucunu raporlayip paylasmanin en guzel yonu de bu iste Cenk, bilgiler paylastikca degerlenir. Ben de bircok baska arkadastan aldigim notlarla yola cikiyorum cogu zaman. Sevindim yararli olabildigime. :smiley:

Canakkale'de otelde calisiyorum, ev Istanbul'da... :-\ ;)

boeing737' Alıntı:
Cok memnunum hayalimin makinası ellerimin altında :smiley:)
Bu sene bir kuzey ege turu yaptım full yukluydu makina , dag bayır ,asfalt banamisin demedi ,hiç üzmedi beni..
Full depo 300 km gidiyor full yükle bolca sürtünmeyle :smiley:)
Ama sıktın mı , uzuyor alet :smiley:)
Kısaca ozeti bu

Allah kazadan beladan korusun,tekerin düz bassın ..saygılar selamlar

Değerli üyeler,
Karavan konusunda araştırma yaparken siteyi keşfettim. İnanılmaz bir derya gibi geldi. 52 yaşında evli iki çocuk babasıyım. Bilgi İşlem sektöründen ve Koç Grubundan emekliyim. Kızım İtü Jeofizik Müh. 1 sınıfta, oğlum lise 3. sınıfta. Eşim emekli ev hanımı. Çin malı maksi scooter kullanıyorum ve memnunum. Kışın İstanbul Acıbadem , Yazın Çanakkale Babakale'de oluyorum. İkinci hobim balık tutmaktır. Yemeyi içmeyi gezmeyi severim. Sevgiyle ve dostça ......

erdinc-allı' Alıntı:
Değerli üyeler,
Karavan konusunda araştırma yaparken siteyi keşfettim. İnanılmaz bir derya gibi geldi. 52 yaşında evli iki çocuk babasıyım. Bilgi İşlem sektöründen ve Koç Grubundan emekliyim. Kızım İtü Jeofizik Müh. 1 sınıfta, oğlum lise 3. sınıfta. Eşim emekli ev hanımı. Çin malı maksi scooter kullanıyorum ve memnunum. Kışın İstanbul Acıbadem , Yazın Çanakkale Babakale'de oluyorum. İkinci hobim balık tutmaktır. Yemeyi içmeyi gezmeyi severim. Sevgiyle ve dostça ......
Merhabalar, aramiza hosgeldin sevgili Erdinc arkadasim. Aramizda fazla yok 6 yas fark var, yasit sayiliriz (kendime biraz moral asilayayim bu arada). :smiley:

Ben de Istanbul'da ikamet ediyor, Canakkale'de calisiyor, yazin da Geyikli'de ikamet ediyorum. Rastlasmak, tanismak uzere insallah, bizim oralarda balik azaldigindan ben teknemi 2-3 sene once sattim, ag takimimi falan da gecen sene dagittim artik gumus oltayla (T.L. ;)) balik ediniyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR