Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,835
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

GomerciN' Alıntı:
Ben de tanıtayım bari kendimi :smiley:

İsmim Ömer, aslen Mersin'liyim fakat Ankara'da yaşıyorum
26 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.
Daha 6 aydır motora biniyorum ama motorsuz geçen yıllarımın acısını çıkarmaya çalışıyorum her fırsatta :smiley:

mugshot.jpg

hoş geldin Ömer,
6 aydır kullaıyorsun ama benim 6 senede yapacağım km'yi yaptın...
Senin bu gezi planlarının sonunu merak ediyorum, nereye varacak acaba?

Etiketler

Bende çıkartıyorum montumu sık sık.. bunalıyorum çünkü..

Sadece t-shirt le yol alma derim.. deri yelek giy ben öyle yapıyorum. deri bunaltmaz, pek sıcak tutmaz, nefes alır ama rüzgarı da geçirmez. Her ne kadar hava sıcak olsa da o rüzgar ciger ve böbreklere pek iyi gelmiyor uyarayım.

Yolun açık olsun kardeşim.. Birgün hep beraber yol almak ve kamp yapabilmek dileğiyle..

Ben de fotoğrafla ilgileniyorum. Kocaeli'de ciddi bir grubumuz var.. yarışmalara katılıyoruz, geziler düzenliyoruz.

Buralara yolun düşerse beklerim

Murat VURAL

cemalozan' Alıntı:
hoş geldin Ömer,
6 aydır kullaıyorsun ama benim 6 senede yapacağım km'yi yaptın...
Senin bu gezi planlarının sonunu merak ediyorum, nereye varacak acaba?

Askerden sonra kısmetse Çin malı olmayan sağlam bir motor alayım, o zaman görün beni siz
Eskiden haritaya bakınca Eskişehir'e uzak derdim, şimdi Hindistan'a yakın diyorum, oradan hesap edin :smiley:

Allah hevesimi eksiltmesin, kaza bela vermesin, ne diyeyim

mrtvural' Alıntı:
Bende çıkartıyorum montumu sık sık.. bunalıyorum çünkü..

Sadece t-shirt le yol alma derim.. deri yelek giy ben öyle yapıyorum. deri bunaltmaz, pek sıcak tutmaz, nefes alır ama rüzgarı da geçirmez. Her ne kadar hava sıcak olsa da o rüzgar ciger ve böbreklere pek iyi gelmiyor uyarayım.

Yolun açık olsun kardeşim.. Birgün hep beraber yol almak ve kamp yapabilmek dileğiyle..

Ben de fotoğrafla ilgileniyorum. Kocaeli'de ciddi bir grubumuz var.. yarışmalara katılıyoruz, geziler düzenliyoruz.

Buralara yolun düşerse beklerim

Murat VURAL

Kocaeli tarafların yolumu düşüresim var idi zaten, belki bir organizasyonunuz ile de çakışırsa güzel olabilir
Deri yelek konusunda haklısınız (hatta bir de sırt+böbrek koruma da gerekli aslında) ama hazırlıksız olduğum için böyle oldu bu sefer, kısmetse sonraki gezilerde artık :smiley:

Bellik yani böbrek koruma olmadan sakın yol alma.. Yazlık ve kışlık olanları var, ben onlardan kullanıyorum. Yazın, kışlık bölümünü söküyorumi kışın takıyorum.. Uzun yolda ve serin havalarda en çok dikkat etmemiz gereken şeylerden biri vücudu rüzgardan korumak.. Böbrekler ve böbrek üstü boşluğu, dizler, göğüs-ciğer, alın... Mesela kıs kullu t-shirt ile yol alırken koldan giren rüzgar, koltukaltından direk vücuda.. "Gencim, bana bişe olmaz, karizmayı çizdirmem" yemiyo işte, mahfediyor adamı :p

Motosiklet kullanmak gerçekten bayağa sorumlulu getiriyor insana kendi iyiliği için. Bu tür siteler ve arkadaşlar zamanla tecrübe yapmana, bilgilenmene de yardımcı olur kardeşim.

Ramazan dolayısı ile fotoğraf çekim gezi ve etkinlikleri bu aralar yavaşladı... Millette bi rehavet bi ehavet sorma... Gelişmelerden haberdar ederim seni.. Buralardan ayrılma.

Murat

Gezenbilir.com a selamlar ve saygılar.
İsmim Muhittin Öztürk, 27 yaşındayım. Çanakkale'liyim ve aranıza İstanbul'dan katılıyorum :smiley: Benim mondiler Çanakkale'de kaldı malesef :( Kısmet olursa yakın zamanda motorumla aranızda olacağım.
Resim yüklemek istiyordum ama bilgisayarımdan uzakta olduğum için yükleyemedim. En kısa zamanda yükleceğim.
Tekrardan sevgiler, saygılar ;) ;)

sağolasın Pro. Buraya geldiğimiz iyi olmuş. Daha önceden siteyi incelemiştim. Oldukça geniş kapsamlıydı. Ailenin bir ferdi de biz olduk umarım :D

mutto' Alıntı:
Hoşbulduk abim nasılsın? Görüşemedik seninle bayadır...
Tşk. iyiyim
Ağustosun ilk yarısı tatildeydim.Klasik Antalya tarafı inşallah çocuklar büyüsün elden çıksın senin o taraflara geleceğim. :-*

merhabalar ben kerem.yaş 21 ankarada ikamet etmekteyim.son üye olan bazı arkadaşların da bildiği üzere ısrarla 68 model MZ es 175/2 toplamaya çalışıyorum.saygılar efenim... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR