Motosiklet Fuarı - Motobike İstanbul - 2023

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Dengeliyorum.com Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,163

EtiketlerOtomobil, Karavan veya motosiklet fuarları size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir. Bu tip harcamalar çok büyük harcamalar olduğundan aile bütçenizin dengesini bozacak işler yapmanıza neden olur. Ben artık gitmiyorum ve yeni modelleri de hiç takip etmiyorum doğrusu.
 Decathlon, kapitalizmin piyasayı dengeleyen parçası ama :smiley: Amatör kullanım için fiyat/performans oranı çok iyi.
Ona bakarsanız fuarda 50cc elektrikli motosikletler de var. Onun da fiyat performans oranı çok iyi. Ne olacak şimdi? :smiley:

Bahçenizdeki kovandan aldığınız balı bile satarken düzenin parçasısınız.
Sevsek de sevmesek de, düzen İsviçre saatinin çarkları gibi. Tıkır tıkır işliyor.
 

Otomobil, Karavan veya motosiklet fuarları size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir. Bu tip harcamalar çok büyük harcamalar olduğundan aile bütçenizin dengesini bozacak işler yapmanıza neden olur. Ben artık gitmiyorum ve yeni modelleri de hiç takip etmiyorum doğrusu.
Evet haklısınız. Ama aynı durum markete girseniz de geçerli. Markette çeşit çeşit sucuklar, kavurmalar, pastırmalar. Ki onlar da artık bütçeyi bozar hale geldi. :smiley:
Onu kapatsan, bakkal devralacak aynı düzeni. Yani bir düzen var. Eee bir düzen varsa, neyse ...

"Otomobil, Karavan veya motosiklet fuarları size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir." bu dediğinizi sosyal medya da yapıyor.
Kullanmıyor musunuz?
veya "fuar" kısmını çıkarıp "market" yazın. O da aynı sonucu veriyor.
Buyurun.

"Marketler, size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir"

Pastaneler size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir.
Bu mantıkla, istediğiniz yeri suçlayabilirsiniz. Yaklaşım çok doğru gelmedi bana ama, dilediğiniz gibi düşünmekte özgürsünüz tabii. (Özünde ne demek istediğiniz anladım, o ayrı konu)
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,132
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst