Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 507,050
Ynt: Navara Kullananlar

bmwarda' Alıntı:
peki kitlerle ilgili bir site varmı incelemek için yurtdısında

türkiyede huma oto 40mm ironman marka amerikan malı kit satıyor. yok 40mm bana yetmez derseniz eğer ingilizcenizde iyi ise google arama dilini ingilizce yapıp navara lift kit diye aratın.

Etiketler

hafta sonu dikkat ettim de sol lastik sağ lastiğe göre ön tarafa daha yakın duruyordu. Hemen rot balanscıya gittim ve rotlardan ayarlama yaptırdım. Tekeri geri aldılar ve artık lastik herhangi bir yere sürtmüyor... :smiley:

günaydın arkadaşlar.. :smiley: tamam kürşatım gelirim takılırız orada da... ;) görüşmek üzere....

torhan' Alıntı:
hafta sonu dikkat ettim de sol lastik sağ lastiğe göre ön tarafa daha yakın duruyordu. Hemen rot balanscıya gittim ve rotlardan ayarlama yaptırdım. Tekeri geri aldılar ve artık lastik herhangi bir yere sürtmüyor... :smiley:

o nasıl olmuş öyle ;D ;D

pazar günü canım sıkıldı gittim pickuplara baktım yıl sonu olduğu için ticari araç alınca faturasını hem kullanıyoruz hemde yıl sonu kampanyalar ucuza geliyor ssangyong actyon sports 4x4 full modeli çok hoşuma gitti özellikle önüne sabit aks diyebiliriz ilk defa gördüm , birde l200lere baktım ama fiyatları abartılı geldi 136 beygir olan r/d locklu intense modeli çok güzel ama beygir gücü düşük. ssangyongu incelemenizi tavsiye ederim. arkada makas yok dört teker disk fren orjinal arka kabin , orjinal olduğu için kabin içinden düğme ile açılıyor. ön dif eski mk38 lerdeki difler gibi kara düzen yani heavy duty. ama arabanın en önemli sorunu yerden yeterince yüksek olmaması...ben test sürüşü yaptım çok beğendim.

sonunda arızayı bulduk yakıt basınc sensoru [ kutuk] mu ne öyle bir sey ondan tekleme yapıyormus sabahları dediler sıfırı 3300 tl ikinci el 700 turkiye fiyatları sıfırını daha uygun bulabilecegim bir yer varmı

slmlar zamanında benim navarada (174 lük olandan) sorun vardı gaz kesip 3000 deviri gecmezdi yani gaz yemezdi ama adanada bana bir pompacı pompanın üstünde bir müşür var onu değiştir sorun gider demişti,,,başkaları da enjectör kütüğü demişlerdi ,,,antalyada gezideyken kütük komple değişti serviste ,,,ama arıza gitmedi sonradan adanaya geldiğimde değiştirmedim ara ara yapıyordu bu arızayıda sonra aracımı sattım o müşüre de 300 tl fiyat söylemişlerdi bilginize belki faydam olur dedim...saygılar duran

bizde kutuk zannettik ilk önce ben servislede konustugumda bilgisayarın verdigi hatayı kutuk dediler ama diyilmis simdi musur degisti sabah anlıcaz bakalım yeniden yapacakmı

bmwarda' Alıntı:
bizde kutuk zannettik ilk önce ben servislede konustugumda bilgisayarın verdigi hatayı kutuk dediler ama diyilmis simdi musur degisti sabah anlıcaz bakalım yeniden yapacakmı

aracı antalyaya getirebilieseniz yetkili servise baktırırız yardımcı olurum

bu parça ne işe yarar

2592553163402

2592553163449

Merhaba Arkadaşlar,

Bir solukluk zaman buldum da sayfaya bakabildim sonunda ama hayal kırıklığı oldu biraz; hani ne fotoğraf var ne de etkinlik paylaşımları? Bülent Abi çamura hasret bırakmadın umarım senin canavarı, şuraya birkaç resim ekleyinde şu kardeşinizde bakıp iç geçirsin :D

Erkan Abi yakında senin tükkandayım, kahveni içmeye gelirim ona göre ;)

Selamlar
Turgay

Turgay cım haklısın valla... :smiley: bu aralar yeni bir proje peşindeyim izmir e taşınıyorum ... ;) onun hazırlığı var kısacası başım kalabalık sayfayı gördüğüm yok bu aralar ... :smiley: şu işleri toparlıyayım kaldığımız yerden devam ederiz tabii izmir ve çevresinden.... :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

SON KONULAR

Geri