Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 506,126

Etiketler

Ynt: Navara Kullananlar

huma oto benimle dalga geçiyor arkadaşlar , ilk sefer içinde şablon çıkmayan snorkel kutusu gönderdiler 2.inci seferdede yanlış şablon gönderdiler hemde bugün cumartesi... yani pazartesi kargoya verseler salı günü elimde olacak çok doluyum ağzımı bozmak istemiyorum

d22 skystar kasasının şablonunu göndermişler bide
3 gündür elimde snorkelle geziyorum :-[

Grnt0529

Grnt0530

Herşeyde bi hayır var sıkma canını Doğuş
makasların altına kaç cm takoz attın fren hortumlarında sorun oldumu bide öne kaç mm flanş koydun aklındamı acaba

gozukara' Alıntı:
Herşeyde bi hayır var sıkma canını Doğuş
makasların altına kaç cm takoz attın fren hortumlarında sorun oldumu bide öne kaç mm flanş koydun aklındamı acaba

et kalınlığı 6cm önflanşın , arkalardada 11cm takoz var. hiçbir tadilat yapmadım arka amortisörleri değiştirdim ve rot ayarı yaptırdım.

benim bu snorkel d22 snorkeliymis takmaya çalışıyoruz yerlerini deldik keşke delmeseydik ;D :D sonradan keşke takmasaydım dedim ama artık takacağız baska çaresi yok. snorke yerine uyuyor hortum bağlantıları uğraştırıyor onları uydurunca resimlerini paylaşacağım.

darktreys' Alıntı:
et kalınlığı 6cm önflanşın , arkalardada 11cm takoz var. hiçbir tadilat yapmadım arka amortisörleri değiştirdim ve rot ayarı yaptırdım.

benim bu snorkel d22 snorkeliymis takmaya çalışıyoruz yerlerini deldik keşke delmeseydik ;D :D sonradan keşke takmasaydım dedim ama artık takacağız baska çaresi yok. snorke yerine uyuyor hortum bağlantıları uğraştırıyor onları uydurunca resimlerini paylaşacağım.
6 cm yi iyi sığdırmışsın helal olsu Doğuş üst salıncaklar çarpma yapıyormu

motorize06' Alıntı:
abi ben navarrayı araziye sokmam acırım valla b u kadar pahalı arac camura sokulurmu ;D

doğru söylüyorsun maddiyatla doğrudan alakalı birşey bu iş. uzun lafın kısası çark dönüyorsa sorun yok demektir.

gozukara' Alıntı:
6 cm yi iyi sığdırmışsın helal olsu Doğuş üst salıncaklar çarpma yapıyormu

okulların önündeki kasislerde felan çarpıyor düz yolda bozuk yollarda çarpmıyor. daha öncede çarpıyordu zaten ama şu anda biraz daha sık çarpıyor şikayetim yok ama fazla sallamaya başladı araba. geçen gün ıspartaya doğru gittim yanımdan çok süratli bir tır geçti araba sallandı bide yerler kaygandı baya bir aksiyon yapmıştım aracı durduırmak için ;D :D

aracın rüzgardan etkilenmesi normal benim yanımdan bmw x 5 türü bi arac gecti 200 vardı heralde benim tır sola yattı kalktı aklım cıktı valla ;D

günaydın arkadaşlar.... :smiley: doğuş benim şnorkelin resimlerini koyuyorum sen karar ver....birde içerideki kutuda tahliye deliği varmı kontrol et...yoksa bir parmak suda boğulursun.... ???

Snorkel 004

Snorkel 001

vede son resim.... seninki acıkta duruyor problem orada orjinal değil..... sık ormana girersen sert bir dal parçası gelirse kırma ihtimalimde var....resimlere bakarak karar verirsin artık kolay gelsin....

Snorkel 007

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR