Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 179,246
Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

ccanlioglu' Alıntı:
Audi ibis beyazını da bir görün derim... Benim CJ8 e attık, sonuçta o da iri bir araç...
Gerçi foto cep telefonu ile ve gece floresan ampulde çekildi idare ediver :smiley:

Güzel görünüyor ama dışarıda gün ışığında görmek lazım :smiley:

Etiketler

çok içime sinen bir renk buldum, plastik gibi duran yada çok krem rengi gibi olan sedef renklerinden daha farklı.

Aston Martin Beyazı bir parça denemek için boyuyoruz eğer şişede durduğu gibi durursa boya renk budur.

Aston Martin One 77 in White colour 04

kürşat,,şöyle bir araç var.yedek parça olarakmı kullanırsın,satın alıp yaparmısın bilmem.satılık..çoook uygun fiyata..ilgilenirsen fiyatını ve sahibinin telefonunu özelden atarım..motorunda biyel kolu kırmış galiba ,gerisi gördüğün gibi.

DSC00853

DSC00854

DSC00855

DSC00856

DSC00857

Haluk bu bitmiş okeye dönüyor, gerçi bunuda alıp toplasam benimkiyle aynı olur daha ucuza gelirdi :smiley:

şu an bir parça ihtiyacım yok ama motoru neymiş bunun belki ileride aks difransiyel yada ıvır zıvır ihtiyaç olursa sahibi ile iletişime geçerim.

devam...fiyatını ve sahibini özelden atıyorun..muhtemelen pazarlık payı vardır..kasasının ve şasisinin daha düzgün olduğunu düşünüyorum..tabi ,gelip bakman lazım..

DSC00858

DSC00859

Tempus' Alıntı:
Haluk bu bitmiş okeye dönüyor, gerçi bunuda alıp toplasam benimkiyle aynı olur daha ucuza gelirdi :smiley:

şu an bir parça ihtiyacım yok ama motoru neymiş bunun belki ileride aks difransiyel yada ıvır zıvır ihtiyaç olursa sahibi ile iletişime geçerim.

Keşke bu tarz araçların değerini bizler gibi bilen olsa ve yeniden hayat verilse Kürşad bey..
Ama çok büyük emek ve sabır gerektiren bir uğraş bu hepimizin gayet iyi bildiği gibi..

yanlış anlaşılmasın..gezenbilir ailesinden biri olarak böyle bir aracın varlığından haberdar olmanızı istedim..bilgiler kürşatta ,..ve bende.. ilgilenen olursa ulaşabilir..nissancılarıda haberdar etmek gerekir..

internette görüntüsü benimkindne çirkin olsada bitmiş halini buldum ;D

http://www.youtube.com/watch?v=HHU_oZ0oEMc

Renk konusunda aston martinden vaz geçerseniz. aşağıdaki rengide değerlendireilirsiniz.
Boya çizikleri yutuyor ve araca muhteşem bir görüntü sağlıyor

2009 Honda s2000 Platinum White
Kod: NH609P

DSC00247 vi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR