Nissan Pick up 4x4 mu, Nissan Navara 4x4 mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,172

egemen

Kamp II
Karsilastirma konulari:
-yakit sarfiyatlari?
-gunluk kullanimlari?
-bakim maliyetleri?
-arazi kabiliyetleri?
tercihiniz hangisi? Sebebi?
Tesekkurler.

Etiketler
Ynt: Nissan Pick up 4x4 mu, Nissan Navara 4x4 mu?

yakıt sarfiyatı uzun yolda navara kullanan bir arkadasım 7lt diyordu bakımının pahalılığından söz etmişti.arazi kabiliyetleri ise sky starda daha fazla diye düşünüyorum.
daha küçük vede hafif.

Mehmet becce nin trt türk de pazar günleri zor yollar programı var.türkiyenin en tanınmış off road cusu ve modifiyecisi.Programın , sanırım nissan sponsoru.Ancak tercih sky star..

günlük kullanım içi kesinlikle navara

arazi kabiliyeti konusunda skystar ı hiç denemedim ama iyi olduğunu duydum navara yı ise bi süredir kar ve buz hariç her koşulda denedim
gayette başarılı ve bi o kadarda konforlu

bakım maliyetlerine gelince 30000 km akımı için resm,i servisinde 435 tl ödedim siz karşılaştırın bence uygun

egemen' Alıntı:
Karsilastirma konulari:
-yakit sarfiyatlari?
-gunluk kullanimlari?
-bakim maliyetleri?
-arazi kabiliyetleri?
tercihiniz hangisi? Sebebi?
Tesekkurler.

yakıt sarfiyatına gelince 15 lt tüketiyor benim navara ama 275/70/17 cooper st kullanıyorum ondan önce 13 lt tketiyordu 2.5 174 beygir ve yatığım değişikliklerle 2.5 tonu bulan ağırlık için normaldir diye düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR