Niva'cılar ve Doğaseverler Bursa'da Buluşuyor (24 - 25 Mart 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erco Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,045
Ynt: Niva'cılar ve Doğaseverler Bursa'da Buluşuyor (24 - 25 Mart 2012)

[SIZE=small]1.Erco ve ailesi-İzmir cuma akşamından[/SIZE]
[SIZE=small]2. Yevgeni, Nesli, Cenker-İstanbul Cumartesi[/SIZE]
[SIZE=small]3. Vehbi, kısmette kim varsa-İzmir cuma akşamından[/SIZE]
[SIZE=small]4. Nivacı+ junior nivacı-İzmir Cumartesi[/SIZE]
[SIZE=small]5. Kocaali Mehmet-Bursa -- Cumartesi sabah[/SIZE]
[SIZE=small]6. Akın61[/SIZE]
[SIZE=small]7. taiga+2 (+ bir kaç karavan ve ahalisi) - Bursa -- Cumartesi[/SIZE]
[SIZE=small]8. Harun+Aslı-- cumartesi sabah erken niyetim[/SIZE]
[SIZE=small]9- Orhun[/SIZE]
[SIZE=small]10- Almanyalı[/SIZE]
[SIZE=small]11- Metin-İzmir cuma akşamından[/SIZE]
[SIZE=small]12- ÖZGÜR[/SIZE]
[SIZE=small]13- Oktay-İzmir niyetimiz cuma akşamı gelmek[/SIZE]
[SIZE=small]14- Doğan[/SIZE]
[SIZE=small]15. Sunay-İzmir cuma akşamından[/SIZE]
[SIZE=small]16. Erdin Öztürk - Bursa (Suzuki Vitara) (Pazar sabahı dahil olacak)(muhtemelen Cemil Kaptan'ı da yanında getirir)[/SIZE]
[SIZE=small]17-Feyzullah Efe - Bursa (Anadol) (Pazar sabahı dahil olacak)[/SIZE]
[SIZE=small]18-Hakan & Erhan Abiler - (Suzuki Vitara)[/SIZE]
[SIZE=small]19-Mehmet Baki Turan (Suzuki Vitara)[/SIZE]
[SIZE=small]20-Serkan Üçdal+Emir üçdal+viski[/SIZE]
[SIZE=small]21-Kerem-ankara -- motosiklet Cuma öğleden sonra[/SIZE]
[SIZE=small]22- Emre Göktepe (izmir ) cuma akşamından[/SIZE]
[SIZE=small]23-mudanyalı[/SIZE]
[SIZE=small]24-Mustaf +Receb ( canakkale )[/SIZE]
[SIZE=small]25-Nordic -- Cumartesi sabah[/SIZE]
[SIZE=small]26-Musa OKUR. niva ANTALYA[/SIZE]
[SIZE=small].27-Dursun DEMİR. Tata safari. ANTALYA[/SIZE]
[SIZE=small]28-Cağtay izmir cuma akşamından[/SIZE]

Etiketler

Serkan EREN Dacia - Duster (2 Kişiyiz ) İstanbuldan gelicek olan arkadaşlarla buluşursak güzel olur arkadaşlar.

oo güzel olacak güzel.

Teneke tavuk yapmayı unutmayın. Bugün hürriyet te yayınlanan acemiler gibi olmasın ama.
:smiley:

Tavuklar çiğ kalmış bence. Sonracıma patates ve soğanları soyuncaya kadar anamız ağlar. :smiley:
Tavukların kendi suları ile tepsi içinde pişecek domates-biber-soğan ve patatesler var iken toprak üzerinde kabukları ile kavrulan patates ve soğanı ne yapayım ben.

Bakınız;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85190.new;topicseen#new

Tenekede tavuk böyle olur.

[SIZE=small][/SIZE][/size][/color]
[SIZE=small][size=x-small]
1.Erco ve ailesi-İzmir cuma akşamından

2. Yevgeni, Nesli, Cenker-İstanbul Cumartesi

3. Vehbi, kısmette kim varsa-İzmir cuma akşamından

4. Nivacı+ junior nivacı-İzmir Cumartesi

5. Kocaali Mehmet-Bursa -- Cumartesi sabah

6. Akın61

7. taiga+2 (+ bir kaç karavan ve ahalisi) - Bursa -- Cumartesi

8. Harun+Aslı-- cumartesi sabah erken niyetim

9- Orhun

10- Almanyalı

11- Metin-İzmir cuma akşamından

12- ÖZGÜR

13- Oktay-İzmir niyetimiz cuma akşamı gelmek

14- Doğan

15. Sunay-İzmir cuma akşamından

16. Erdin Öztürk - Bursa (Suzuki Vitara) (Pazar sabahı dahil olacak)(muhtemelen Cemil Kaptan'ı da yanında getirir)

17-Feyzullah Efe - Bursa (Anadol) (Pazar sabahı dahil olacak)

18-Hakan & Erhan Abiler - (Suzuki Vitara)

19-Mehmet Baki Turan (Suzuki Vitara)

20-Serkan Üçdal+Emir üçdal+viski

21-Kerem-ankara -- motosiklet Cuma öğleden sonra

22- Emre Göktepe (izmir ) cuma akşamından

23-mudanyalı

24-Mustaf +Receb ( canakkale )

25-Nordic -- Cumartesi sabah

26-Musa OKUR. niva ANTALYA.

27-Dursun DEMİR. Tata safari. ANTALYA

28-Cağtay izmir cuma akşamından

29 Serkan EREN istanbul

irtibat icin beni araya bilirsiniz erco 05425252563[/SIZE]
[/size]
[SIZE=small][size=small][/SIZE]

erco' Alıntı:
Serkan katılmanıza cok sevindim bursada göruşuruz bende dusterle gelecem

Bende böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için çok sevindim sizlerle tanışacağım içinde mutluyum açıkcası. Eğer uygun olunursa cuma akşamından gelmek istiyorum, saat 20 'den sonra istanbuldan çıkabilirim yola tam kordinant verebilir misiniz kamp alanıyla ilgili ayrıca gece o saatte tek başıma kamp alanına gelmem sıkıntı olur mu benim açımdan ?

Kocayayla için GPS koordinatları
Enlem: 39°56'4.63"K
Boylam: 29°15'39.95"E
-------------------------------
Carrefour Kavşağı; sol taraftan geliş İzmir/Çanakkale istikameti, sağ taraftan geliş İstanbul/Ankara istikameti...

İzmir/Çanakkale istikametinden gelenler sağa, İstanbul/Ankara istikametinden gelenler sola dönecek...

Doğancı Barajı yanında Orhaneli/Keles yol ayrımı, sola Keles'i takip ediyoruz...

Keles girişinde Petrol Ofisi; önünden sola Kocayayla istikametine dönülebiliyor.. ya da alışveriş vs ihtiyaçlar için düz devam edip Keles'in merkezine iniliyor...

bizde saat 20,00 da cıkacaz yolla gece varırız kamp alanına zaten orda bizi bekleyen olacak lokal gibi bir yer varmış kamp alanında orda toplanacaz sabah kurarız kampı diye düşünuyoruz odun ve genel ihtiyac ordan ayarlandı jandarmadan da gerekli ilgi alaka verilecekmiş bana ulaşmak icin 05425252563

Serkan kardeşim aramızda görmekten zevk duyarız.
Benimde tel 0 536 747 43 18 şebeke farkı çıkarsa diye yazdım.

Forumu baştan sona okuyup, ''bende ankaradan katılacağım, arkadaş arıyorum'' yazacaktım ki: alkol konusuna hassaten yer verildiğini görünce vazgeçtim.Doğa ve araç sevgisi ve aile ortamı ile alkolü bağdaştıramıyorum.Amacım tartışma başlatmak değil.Sadece vazgeçme nedenimi açıkça paylaşmak istedim.Zaten şu akole karşı antipatim yüzümden defalarca heveslenmeme rağmen bu tür bir organizasyona katılamadım:smiley: (içenler kusura bakmasın, yanlış algılanmak istemem, şahsi görüşümdür.kimseyle de tartışmaya girmeyeceğim.herkesin yaşantısına saygım var.sadece o ortamda bulunmak benim hassasiyetime ve manevi görüşüme aykırı)

outlaw06' Alıntı:
Forumu baştan sona okuyup, ''bende ankaradan katılacağım, arkadaş arıyorum'' yazacaktım ki: alkol konusuna hassaten yer verildiğini görünce vazgeçtim.Doğa ve araç sevgisi ve aile ortamı ile alkolü bağdaştıramıyorum.Amacım tartışma başlatmak değil.Sadece vazgeçme nedenimi açıkça paylaşmak istedim.Zaten şu akole karşı antipatim yüzümden defalarca heveslenmeme rağmen bu tür bir organizasyona katılamadım:smiley: (içenler kusura bakmasın, yanlış algılanmak istemem, şahsi görüşümdür.kimseyle de tartışmaya girmeyeceğim.herkesin yaşantısına saygım var.sadece o ortamda bulunmak benim hassasiyetime ve manevi görüşüme aykırı)
Kıymetli kardeşim Bu günlerde yaygın bir söz var. Herşeyin bir ilki vardır. Keşke deneseydin.
Bizler senin fikir olarak beyan ettiğini Fiil olarak yaşıyoruz.
oluşturduğumuz araç çemberinin bir başında ızgaranın yanında rakı şişesi varken öbür tarafında seccadesini sermiş namazını kılan arkadaşımız vardı.
fotoğraf makinam arızalı olmasaydı size görüntülüde anlatırdım.
bu arada kimse alınmasın bizler gönül bağı ile arzulayanları çağırdık gelemeyenlerede selam olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR