Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 167
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,958
Ynt: Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

.

02032011520

02032011521

02032011522

Etiketler

Güzel olmuş araç, ellerinize sağlık.
Vinci iyi gizlemişsiniz. Paylaşım için teşekkürler.
Tavan sepetini tutturduğunuz barlar, standart olarak satılanlardan sanırım. Bende de var ve bilhassa arkadaki tavan sacına çok yakın kalıyor.
Sepet yüklendiğinde tavanı ezmesin.

ekrem çok yakışıklı olmuş allah nazardan saklasın ama flamayı göremedim TS :D

Valla çok güzel oldu araç Ekrem, 33lük silverstonları tak da, bide öyle boy fotorafı çek tam olsun. senin şnorkel işini ayarlayamadık ama artık oda sonra olsun. Darısı benim pajeroya, vinç, sepet, şnorkel vs..

ict3055' Alıntı:
Koptum ;D ;D ;D

Vallah helal olsun. Zaten pajero'nun iyi olduğunu biliyoruz,
Kimse disco ile VX80'i bağlayam demiyor zaten. :D
Pajero ile çekersen. Ve o videoyu buraya koyarsan;
Pajeroların fiyatı 5 bin artar, VX80'ler 5 bin düşer ;D ;D ;D
Çok pahalandılar bu ara, şunların fiyatını düşürüverde bizde alalım aradan birer tane VX ;D
yişnede alacan vx80 toyota bu işte

schweps' Alıntı:
Güzel olmuş araç, ellerinize sağlık.
Vinci iyi gizlemişsiniz. Paylaşım için teşekkürler.
Tavan sepetini tutturduğunuz barlar, standart olarak satılanlardan sanırım. Bende de var ve bilhassa arkadaki tavan sacına çok yakın kalıyor.
Sepet yüklendiğinde tavanı ezmesin.
evet önden mesafe var arkada pek yok ama tavana deymiyor sepetin malzemesi baya kalın çünki 3 milim boşluk var üzerine çıkıyorum tavana basmıyor sıkıntı yok yani

tansu79' Alıntı:
Valla çok güzel oldu araç Ekrem, 33lük silverstonları tak da, bide öyle boy fotorafı çek tam olsun. senin şnorkel işini ayarlayamadık ama artık oda sonra olsun. Darısı benim pajeroya, vinç, sepet, şnorkel vs..
önemli değil tansu sağlık olsun senin aracıda yapalım ayıp ettin :D :D lastikleride takıcam bi kaç iş daha var onlarda bitsin öyle

telsizi taktık ve hafta sonu için silverstonlarda takıldı. bu arada bekir abinin cj de çıktı çamura girmeye hazır ;)

04032011526

04032011527

04032011528

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR