Propolis Damla

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yatkiralama Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,510

yatkiralama

Özel yat kiralama
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Yer
İstanbul
Web
www.yatkiralama.net
Propolis damla kullanmak isteyen arkadaşlar tamamen doğal koşullarda organik tarım yönergelerine uyarak üretim yapan Beezone organik arı ürünleri firmasını tercih edebilirler. Su ve alkol bazlı organik propolis damla ürünleri yetişkinler ve çocukların kullanımına uygundur. Propolis alkolde daha iyi çözündüğünde yetişkinler için alkol bazlı olan, çocuklar için de su bazlı olan propolis damla kullanılması tavsiye edilmektedir. Yetişkinler günde 20-80 damla arası çocuklar da 10-40 damla tüketebilirler. Yardım bardak suya karıştırarak tüketimi en yaygın kullanım şekli olmakla beraber süt, meyve suları, bal, pekmez ve küp şekere damlatarak da gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Arkadaşlar propolis damla bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmek için bence en iyi yol. Ben soğukların başladığı sonbahar ve kış aylarına girerken 1 şişeyi bitiriyorum ve Allahın izniyle hastalığa yakalanmıyorum. Beezone proplis damla ürünlerini resmi satış ve destek sitesi olan www.propolisdamla.com adresinden satın alabilirsiniz. Sitede propolis damlanın kullanımı ve içeriği hakkında geniş bilgiler de yer alıyor. Ürünleri daha önce kullanan kişilerin yaptığı yorumlara da siteden erişim sağlayabilirsiniz. Satın almak için telefon açabilir ya da sipariş formunu hızlıca doldurabilirsiniz.
 

Etiketler


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,448
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst