RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fosali53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,703

Etiketler
Ynt: RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR...

fosali53' Alıntı:
mutlaka beklerim hocam geçen yıldan biliyorum çok eğlenceli oluyor

bende kim diyorum bu beyaz küheylan Rize'den : )) face bakınca "tamamdır" dedim, ellerine sağlık, maaşallah güzel gidiyor, yarın telefonda soracaklarım var sana aksesuarlar ile ilgili, hayırlı geceler şimdiden...

euzlu' Alıntı:
bende kim diyorum bu beyaz küheylan Rize'den : )) face bakınca "tamamdır" dedim, ellerine sağlık, maaşallah güzel gidiyor, yarın telefonda soracaklarım var sana aksesuarlar ile ilgili, hayırlı geceler şimdiden...
herkonuda yardımcı oluruz hocam bu işte tek sıkıntı atatürk...
yarın bakıcagımız aracı bilenler var sordum herkes çok temiz diyolar yarın bakıcaz artık.saygılar hocam

İNŞALLAH TANIŞMA FIRSATIMIZ OLUR BU ARADA BEN 17 YAŞINDAYIM EĞER SİZİ GÖRÜRSEM HEMEN ARABANIN ÖNÜNE ATLARIM SAKIN ŞAŞIRMAYIN BU ÇOCUK KİM DİYE :p :p :p :p :p ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

28 ocakta hep beraber AYDER KARDAN ADAM FESTİVALİNDEYİZ

doskuda_53' Alıntı:
Büyük bir merak ve ilgiyle takip.... Çamlıhemşinden selam ve saygılar....En yakın zamanda bekleriz bugün çamlıhemşinde hafiften kar yağmaya başladı. Tabii ki Ayderde daha fazla kar var haberiniz olsun :smiley:)

NOT: 28 OCAK 2012 TARİHİNDE BİR AKSİİLİK ÇIKMAZSA KARDAN ADAM FESTİVALİMİZ VAR TÜM GEZENBİLİR AİLESİNE DUYURULUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUR :smiley: :smiley: :smiley: BEKLERİİİİİİİİİİZZZZZ...
Bu sene gelicem...

sepetimiz..

001

Sevgili kardeşim, bir kaç sorum olacak,

1- jantlar 15" mi?? öyle ise ofsetlimi?? lastikler güzel taşmış bu arada : ))

2- lastik ebatların kaç??

3- dodoikleri çamurluk kesmeden mi taktın ve nereden aldın??

Elleriniz sağlık, çok kemikli duruyor bu hali ile , Allah kaza bela vermesin, maaşallah...

euzlu' Alıntı:
Sevgili kardeşim, bir kaç sorum olacak,

1- jantlar 15" mi?? öyle ise ofsetlimi?? lastikler güzel taşmış bu arada : ))

2- lastik ebatların kaç??

3- dodoikleri çamurluk kesmeden mi taktın ve nereden aldın??

Elleriniz sağlık, çok kemikli duruyor bu hali ile , Allah kaza bela vermesin, maaşallah...
[/quoer
erdoğan hocam jantlar 15'' lastikler 31*10.5*15 dodikleri kesmeden taktık bakalıt takıcagın zaman benı ara hocam tlf veririm size saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.