Sakarya Ayyıldız ile Bileşim AŞ. ; Yörükyeri - Sülüklü Göl Geçişi (12 Kasım 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,752
bir düzeltme olacak. Hasan abi liderdi. üstadım daha çok fırın var dolaşıp sana ulaşabilmek için :smiley: katkıların için çok teşekkürler...

Etiketler
alperagat' Alıntı:
bir düzeltme olacak. Hasan abi liderdi. üstadım daha çok fırın var dolaşıp sana ulaşabilmek için :smiley: katkıların için çok teşekkürler...

Teşekkürler ama Lider kalabalıkları arkasına takanbilen kişidir.Benim gurubun sayısı 3 kişiyi geçmediğinden böyle bir yetenegimin olmadığı aşikar.23 kişiyi toplayıp getiren sen olduğuna göre,,LİDERLİĞİ sana REHBERLİĞİ kendime uygun görüp anlaşalım. ;D ;D

Bizim grupta mesela....Yıllar önce Bolu Aladağlar'daki yayla evi konaklamalı yayla gezisine (1 mt. karda ve -10 derece civarı) bildiğin ekose yün ceket ve kadife pantolonla (cebine iki dardanel ve yarım ekmek koyarak) gelip, etkinlik sonrası "CEKET" lakabını sonuna kadar hakeden abilerimiz olmuştu.... ;D

tommycan' Alıntı:
Her gezide ilginç bazı arkadaşlar çıkar.....Sizde de varmıydı? Örneğin kundura ile gelen mesela....:smiley:)))))

Sakaryadan selçuğun arkadaşı vardı.Turist modunda :D ........kot gömlek.......kot pantolon.....derimont ;D......Oğlum yokmuydu bir eşofman takımın giyeydin dedim ;D böyle iyiyim dedi ;D ;D ;D

tommycan' Alıntı:
Her gezide ilginç bazı arkadaşlar çıkar.....Sizde de varmıydı? Örneğin kundura ile gelen mesela....:smiley:)))))

Bu sene ki ilk yürüyüşümüzde ablamın öğretmen arkadaşları kısa kol ve şortlar ile gelmişlerdi.
Çalı çırpıdan geçişlerde uzun paça ve kol giymek gerektiğini öğrendiler.
14 Ekim de hava da 23 derece olunca nar gibi de kızarmışlardı.

hasan110' Alıntı:
Sakaryadan selçuğun arkadaşı vardı.Turist modunda :D ........kot gömlek.......kot pantolon.....derimont ;D......Oğlum yokmuydu bir eşofman takımın giyeydin dedim ;D böyle iyiyim dedi ;D ;D ;D

Hata sende abisi.
Böylelerini sokacaksın çalı çırpı içine güzelim kıyafetlerini tarumar edeceksin.
Öğrenecekler nasıl giyinmek gerektiğini.
;D

Ama fotograflara bakıyorum da şöyle doğal akupunktur yapacak bir arazi gözüme çarpmıyor.

Alperrr ,

Sen topla gel grubu İzmir'de Evka-3'e götüreyim.

Orada güzel deve dikenleri vardı.
;D ;D

TezzMertek' Alıntı:
Ama fotograflara bakıyorum da şöyle doğal akupunktur yapacak bir arazi gözüme çarpmıyor.

Alperrr ,

Sen topla gel grubu İzmir'de Evka-3'e götüreyim.

Orada güzel deve dikenleri vardı.
;D ;D

Dur yahu zaten zor topluyoruz milleti.Dikene sokup kaçırmayalım... ;D

hasan abi grup için yol buldun mu? aralıkta yapalım bir tane güzel bir yürüyüş...akupunturlu :smiley:

alperagat' Alıntı:
hasan abi grup için yol buldun mu? aralıkta yapalım bir tane güzel bir yürüyüş...akupunturlu :smiley:

Yol çok diken yok... ;D. Hava durumunu müsait yakalamak lazım.

Bizim için de bomba bir zirve buldum 2400 m. cik Bolu köroğlu dağı.Dedegöl ,uludağ karışımı kıvamında,Kıbrıscık ilçesi dağ evinde kalmalı.Mart sonu,Veya Nisan gibi hazır ol..

Kıbrısçık'tan uzak kalır Hasan............Kıbrısçık yolu üzerinde Alabarda mevkii var.......Araçları orada orman işletme şefliğinin bahçesine bırakıyoruz.......Ormandan kestirme patikayı takiple Deveboynu mevkiinden itibaren Tembel Yayla veya Haydar Yayla üzerinden Çanakkaya ve akabinde Köroğlu tepesi..........İki güne zor sığar bu yazdıklarım...........En iyisi boşverelim............Alabarda mevkiinden Haccağız yaylası yapalım......Gece yayla evinde konaklama.........Mangal-Mazot eşliğinde... gece yürüyüşü.....kurtlarla dans falan.........ertesi gün de dönüş........ ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR