Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10,583
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 626,241

Etiketler

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

çok istemiyorum, evet masrafsız bir araba o yüzdende seviyorum, ama inşallah satacam alacam bir dağlar kızı reyhan

sağol hakan, tanışalım adım sinan aycan, adasu genel müdürlüğü hukuk bürosunda çalışıyorum yolun düşerse çay içmeye beklerim

tamam abi uğrarım inşallah benimde prestij sineması yanında otoparkım var herzaman beklerim kısa zamanda bir program yapalım tarih belirleyelim saygılar

93 model skoda favorit 135L var. satınca mart ayında gelecek gün param var, ya lada niva ama alabilirsem vitara almak istiyorum

sinan54' Alıntı:
93 model skoda favorit 135L var. satınca mart ayında gelecek gün param var, ya lada niva ama alabilirsem vitara almak istiyorum
Arazi için nivayı tavsiye ederim çok memnunum 87 nivam var süper arziden çıkmıyom desem yeridir. Ama uzunyolda eziyet yakıt desen vitara ile hemen hemen aynı yakıyor

bende vitarayı uzun yol ve vitara hastası oldupum için nasip ama nivalarıda çok severim hayırlısı

arkadaşlar muhabbet köemiz hayırlı olsun.çokgüzel düşünmüşsünüz tebrik ederim.

tabiiki temennimiz gerçekte bir araya gelmek ama buradanda sürekli haberleşiriz,birbirimize ulaşabiliriz.gerçekten çokiyi düşünülmüş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR