Samurai, 96 Mod. Bu Özellikler Bu Fiyata Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,125

bor

ama arkadaslar iyidir...
Yer
istanbul
selamlar,
96 model samurai helezonlu, linkteki özelliklere sahip bu araç alınır mı?

araç özellikleri offroad donanımlı olarak görülüyor. aklıma takılan ise fiyatı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-acil-fiyat-dustu-1996-samurai-enjeksiyonlu-helezonlu-114743927/detay

konu hakkında ne tür bilgi olursa açığım.

teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Samurai, 96 Mod. Bu Özellikler Bu Fiyata Alınır Mı?

Aracı daha önce incelemiştim.Gerçekten donanım çok güzel.Boş olanlara bile bir sürü paranın istendiği ortamda bu aracı biraz daha pazarlık yapılıp almanın mantıklı olduğunu düşünüyorum....

kedicik' Alıntı:
Aracı daha önce incelemiştim.Gerçekten donanım çok güzel.Boş olanlara bile bir sürü paranın istendiği ortamda bu aracı biraz daha pazarlık yapılıp almanın mantıklı olduğunu düşünüyorum....

selamlar,
aracı inceledim demişsiniz. motor durumu hakkında bilginiz var mı? ayrıca neden almaktan vazgeçtiniz? mahsuru yoksa buradan ya da özel mesajdan paylaşır mısınız?

teşekkürler.

Sayın bor yanlış anlaşıldım herhalde inceledim derken sadece bulunduğu site üzerinden güncel olarak özellik ve donanımına baktım.Ben günlük olarak tüm sitelerden Samuraileri inceliyorum çünkü bu aralar ikinci araç olarak bu araçlardan düşünüyorum....

Bir de zaten ikinci araç olarak düşündüğüm için zaten bütçeyi fazlası ile geçiyor.Öyle alıcı falan olmadım araca...

araç sahibiyle telefonla konuşma fırsatım oldu. zaten sitemizin üyesi bir arkadaş, 2012 den beri siteye uğramamış. kendisi online olabilse daha fazla konuşulabilirdi. motorda çok az yağ eksiltme olduğunu, bunun haricinde araç iyi durumda dedi.

çok az yağ eksiltme varsai o kısa sürede çok fazla yağ eksiltmeye döner. Bir de şöyle bir duyum var, suzuki parçaları genelde suriye üzerinden geliyomuş malum siyasal sebeplerden dolayı parçalar pahalı imiş. diyelim ki 15 e aldınız, o bi 16500 olur motor yapımı vs. ama güzel duruyor :smiley:

selam,
eski ve iyi bir suzuki samurai kullanıcısı olarak, arac iyi ama yağ eksiltme kesinlikle size kısa zamanda motor yapımına döner. Düzgün isterseniz 2,5 + bedeller ödersiniz.
arazide başarılı düz yolda sizi çok yorar, kim ne derse desin.
tercihlerinize göre hareket etmenizde yarar var.
hayırlısı ne ise o olsun sizin için.
gökhan

Bilgiler için teşekkür ediyorum. 1999-2002 model vitara (göstergesi 180 km olanlar) ya da 96-2002 arası samurai (yaylı) kararı verdim. bakalım... kısfmet...

96 -98 model yaylı 2002 model arası makaslı sistemdir bilginize...

Konya'da bir ilana denk geldim, aradım. önler yay arkalar makas gibi birşey söyledi galerideki adam.
böyle birşey mümkün müdür? ayrıca istanbuldan konyaya (ereğli) gidip bakmaya dğer mi sizce?

fotograflarda gayet temiz kaporta.

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4277092

sonradan yapılmış olabilir tabi. Galeriden de almamanızı tavsiye ederim, ne hileler yapıyolar insanın dudağı uçukluyo. samurai serisinden araç alacaksanız da beyaz olsun. yakıt vergi önemli değil diyosanız da jeep cj kraldır. :smiley:

bu araçlarda makaslı sistem mi daha iyidir yoksa yaylı sistemmi ??

paranız varsa yaylı paranız yoksa makaslı derim :smiley: ama sonuç makaslı olsun yinede maliyeti en uygun olanı en salamı budur bilginize ama yaylının avantayı vardır dez avantajıda vardır makaslı içinde durum aynıdır karar sizin

paranız varsa yaylı paranız yoksa makaslı derim :smiley: ama sonuç makaslı olsun yinede maliyeti en uygun olanı en salamı budur bilginize ama yaylının avantayı vardır dez avantajıda vardır makaslı içinde durum aynıdır karar sizin
Hocam merhaba, daha çok asfaltta kullanılacaksa yaylı olan 96-98 arası modeller mi tercih edilmelidir? saygılar

Hocam merhaba, daha çok asfaltta kullanılacaksa yaylı olan 96-98 arası modeller mi tercih edilmelidir? saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri