Satılık - Jetboil Flash Kamp Ocağı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kon3442 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,412

kon3442

Yeni Üye
değerli gezenbilir dostları;
amerika' dan aldığım ve hiç kullanmadığım jetboil flash marka kamp ocağım (mavi renkte) satılıktır. ebay üzerinden aldım ve bana geliş fiyatı olan 150 TL ye istekli outdoor meraklılarına satmak istiyorum.
ürün orjinal kutusunda ve hiç açılmamıştır.
ürünle ilgli bilgi aşagıdaki linktedir.
http://shop.jetboil.com/index.php/flash-java-kit-cooking-system.html

Etiketler
Ynt: Satılık - Jetboil Flash Kamp Ocağı

Ocak sıkıntım olsa idi kesinlikle değerlendireceğim bir üründü.Doğa faliyetlerine genelde tek başına giden arkadaşlara şiddetle öneririm.Başarılı bir ürün...

evet çok başarılı bir ürün bir çok ödül almış. elimde 2 tane var birini o yüzden satmak istiyorum.

doğa gezileri için çok yardımcı bir ürün bence.

2010 10 07 203911

Ürünüzün kendi fotoğraflarını ataçlayabilir misiniz.?

değerli dostlar ürünün fotoğrafları aşağıdadır. ilgilenen arkadaşlara duyurulur...

CIMG0205

CIMG0206

CIMG0213

CIMG0214

CIMG0215

Reha bey ürün Amerika dan Ebay üzerinden alınmıştır.Resimde de görüldüğü üzre kargo paketi dahi mevcuttur. Ürün hiç kullanılmamıştır.Elimde 2 tane olduğu için geliş fiyatı olan 150 TL ye satmak istiyorum.İlgilenen arkadaşlar kon344@superposta.com adresinden bana ulaşabilirler.
Saygılar...

Sn. kon3442 fiyatı tekrar gözden geçirin isterseniz .

http://www.odakoutdoor.com/Jetboil-Kisisel-Pisirme-Sistemi,PR-65.html

nakit alımda 125 tl kargo dahil
Saygılar

Sayın Bozkurti:
Verdiğiniz linkteki ürün jetboil flash değil yani daha eski bir model.
Saygılarımla...

Ben pek anlamam ama sadece bir aralar satıyordum bu ürünleri . :smiley: Aşşağıdaki link de imalatcı firmanın karşılaştırması ve fiyatları var .
Saygılar .

http://www.jetboil.com/products/comparesystems

dağcıaykut' Alıntı:
merabalar ilan güncel midir?
Aykut bey öncelikle selam ve saygılar.
Eğitimdeki 4+4+4 değişimden dolayı epeydir siteye giriş yapamadım o yüzden mesajınızı yeni gördüm , kusuruma bakmayın lütfen.
Evet ilandaki ürün hala elimde ve satmadım, almayı düşünürseniz görüşebilriz.

merhaba. iletişim bilgilerinizi verirseniz almak isterim.. volkan aydınlı 546 244 49 46

kon3442' Alıntı:
Aykut bey öncelikle selam ve saygılar.
Eğitimdeki 4+4+4 değişimden dolayı epeydir siteye giriş yapamadım o yüzden mesajınızı yeni gördüm , kusuruma bakmayın lütfen.
Evet ilandaki ürün hala elimde ve satmadım, almayı düşünürseniz görüşebilriz.

Merhabalar, ocak aldığımdan dolayı bu ürünü almaktan vazgeçtim teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR