satılık nissan terrano 2.4 i 1998 model lpg

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kabasakal34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,694

kabasakal34

Ana Kamp
sıfır araç alacağımdan dolayı
1998 model
nissan terrano 2.4 i benzin+lpg
4 adet sıfır gibi kar ve çamur lastiği +(sıfır stepne)
direksiyondan kumandalı mp3 çalarlı radyo teyp(orginalide duruyor)
2 nci yedek anahtar ve kullanım klavuzu + 0 km den beri servis bakım kayıtları
257.000 km dedir a dan z ye serviste bakımı yapılmıştır hiçbir arızası veya çalışmayan aksamı bulunmamaktadır.(klima kompresörü sıfır serviste yeni takıldı)
belkide türkiyede bulunan 1998 benzinli terranolar arasındaki en temiz diyebileceğim bir araç
detaylı bilgi için 0543 292 17 28 araç kum grisi rengindedir

Etiketler

Ynt: satılık nissan terrano 2.4 i 1998 model lpg

bu arada mtv ocak bandrolünü yatırdım 185 tl... merak eden arkadaşlara duyrulur

en kısa sürede resimlerini koyucam fiyat olarak 18.750 tl düşünüyorum.

aracın yakıtıyla ilgili bilgi verebilirmisiniz birde sanırım istanbuldasınız

sıkışık şehir içi trafiği 40 krş
hafif şehir içi + şehir içindeki ana arterler 36 krş
şehir dışı 30 krş bizzati defalarca test etmişimdir. ortalama olarak şöyle diyebilirim ki 100 km de 15-16 litre yakıyor şehir içinde evet istanbuldayım ancak o kadar alıştımki satıp satmama konusunda kararsız kaldım :D

Ynt: Satılık Nissan Terrano 2.4 İ 1998 Model Lpg

konu günceldir sahibinden .com da 124616721 nolu ilanda detayları görebilirsiniz ayrıca araca tavan sepeti yaptırılmıştır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.