Satılık Series (ayrılık Vakti Geldi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,362

Etiketler

serdar 98 model bir defender var kafamda önceleri çift kabin düşünüyorum ikinci araç için fazla malıyetli olduğunu anladım yada gemileri yakıp bir 5.9 alıp zirvede birakırım :D:D:D

serdar 98 model bir defender var kafamda önceleri çift kabin düşünüyorum ikinci araç için fazla malıyetli olduğunu anladım yada gemileri yakıp bir 5.9 alıp zirvede birakırım :D:D:D
En doğrusunu umut abi yaptı aldı td5 i ohh miss
Oncelik 98 300tdi defender olsun abi ama amerikanın konforu da sesi de başka

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayin Halil Ibrahim Bey, araciniza yapmis oldugunuz detayli islemler ve bunun Forum uzerinden paylasilmasi gercekten de benim gibi yeni baslayacak olan kisiler icin inanilmaz bir kaynak olusturmaktadir. Musadenizle sizlere de bir kac soru sormak istiyorum, Adana cevresinde Orjinal Series parcalarini bulabilecegimiz yerler var mi? araca detayli olarak islem yapmak ve ilk gunku haline cevirmek istiyorum bunun icin de tabiki kaporta ve sasenin kumlama isiyle baslamak gerekiyor ki bu hassas islemi Adana veya Mersin de yapan isletmeler var midir? Son olarak aracin bazi parcalarini tekrardan galveniz kaplama yapmak istiyorum, bildiginiz yada tavsiye edebileceginiz bir isletme var midir? simdiden cevaplariniz icin tesekkur eder ve guzel araciniz icin hayirli satislar dilerim.

Sayin Halil Ibrahim Bey, araciniza yapmis oldugunuz detayli islemler ve bunun Forum uzerinden paylasilmasi gercekten de benim gibi yeni baslayacak olan kisiler icin inanilmaz bir kaynak olusturmaktadir. Musadenizle sizlere de bir kac soru sormak istiyorum, Adana cevresinde Orjinal Series parcalarini bulabilecegimiz yerler var mi? araca detayli olarak islem yapmak ve ilk gunku haline cevirmek istiyorum bunun icin de tabiki kaporta ve sasenin kumlama isiyle baslamak gerekiyor ki bu hassas islemi Adana veya Mersin de yapan isletmeler var midir? Son olarak aracin bazi parcalarini tekrardan galveniz kaplama yapmak istiyorum, bildiginiz yada tavsiye edebileceginiz bir isletme var midir? simdiden cevaplariniz icin tesekkur eder ve guzel araciniz icin hayirli satislar dilerim.
öncelikle foruma hoşgeldiniz bir sevda işi olan bu araçları toplarken uzun ince bir yol olduğunu hiç unutmamak lazım benim aracım benden önceki sahipleri de değerli gönül adamı insanlardı aracı elden ele geçirerek bu son halini aldırdık dedim ya gönül işi her araç restorasyonu meşakatlidir ancak sorun gerekli parçaları temin edebilmel ve bu araçlardan artık piyasada bulunmamakta haliylen olmadığı için kimse uğraşıp parça getirme zahmetinde bulunmuyor zaten eski birde parçasına dünya para kim verir diyerekten kimse uğraşmıyor defender daha revaçta çünkü halen askeriyede ve devlet kurumlarında kullanılmakta ayrıca aracın hakkın da da bilgi vermemişsin varsa resmini göreyim modelini ve şeklini görelim yardımcı olmaya çalışırım adanada kumlama yapan firmalar var adana kumlama yazarsan netten çıkar ayrıca adanaya gelirsen yerinide tarif edebilirim bildiğin gibi aracin kaportası aliminyum bana onuda kumlama yapabiliriz demişlerdi ancak ben buna güvenemedim belki doğrudur yapıyorlardır ama şaseyi kumlama yaptırabilirsin parça konusuna gelince ankarada kayalar var adanada zeki abi var istanbulda tumay abi var ankara ingiliz kemal var buralardan parçaları sorabilirsin mekanik parçaları bulmak mümkün motor mesela bulabilirsin yürürde bir şekilde bulunur iş kozmetiğe gelince ingiliz ebay kucağa alıyor kaçınılmaz dan zevk almayı öğretti bu series bana :smiley:

işin özü bu yola çıkmadan bir elindekine bir de harcayabileceğin rakama bakmak gerekiyor yoksa hiç yola çıkmamak lazım yarı yolda kalmak hiç iyi olmuyor bir bakmişsin liste uzamış gitmiş ne harcamışsın elinde ne var ve daha beteri buna değdiğine kendini inandirmak zoroluyor sana bazı parçacıların telefonunu vereyim önce parçaları bir sor oradan yola çık

öz oto tumay : 0506 903 66 60

erdem usta :0532 373 10 17

turgay abi :0532 778 68 39

lr otomativ zeki tapanyiğit
0322-459 2424, 0532 445 16 15

aracım satılmıştır istanbula nasip oldu Allah utandırmasın tam bir series aşığına verdik aracı ne gözümüz arkada ne gönlümüz emin ellerde çok şükür hayırlı uğurlu olsun .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR