Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,882
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

metin arkadas aramiza hosgeldin.sen bu satirlari eger bir gun once yazmis olsaydin tanisabilirdik.dun guzeldere selalesindeydim.hava yagisliydi ama duzce herzamanki gibi guzeldi.

Etiketler

bunu duyduguma üzüldüm . .düzcede gezilecek çok fazla yer var,ben bile çoguna gitmiş değilim halen .birdahaki geldiginde beraber gezeriz.iyi geceler.

duzce tam bir cennet.daha once karduzde kamp yapmistim en kisa zamanda tekrar gelmek isterim.kismet olursa gezenbilir uyeleriyle geliriz sanada ii geceler.

Hoşgeldin Metin

6 Ekim hsonu için kamplı bir gezi planlayalım derim, istikamet Düzce Kardüz yaylası olabilir mesela
sonbaharın en güzel renkleri oluşmaya başlamıştır yaylalarda

çok güzel bir fikir.yakınındaki yaylalara gittim ama kardüze gitmedim daha benim içinde iyi olur .hep beraber tadını çıkartırız.

Deep' Alıntı:
6 Ekim hsonu için kamplı bir gezi planlayalım derim, istikamet Düzce Kardüz yaylası olabilir mesela
sonbaharın en güzel renkleri oluşmaya başlamıştır yaylalarda

Mert önerin cezbedici...ufaktan şekillendirelim mi?

Uğur abi merhaba;Mertin önerisi çok süper ama 6 ekim tarihinde benim gelmem çok zor zira aracım olmayacak.
O tarihte kitlerimiz gelecek unuttunmu abi.. ;)

Yüksel şu ARB nin orjinal tamponunu yapmayı düşünsene...Güzel yaw..

Chrysler pic4

Jeep34' Alıntı:
Yüksel şu ARB nin orjinal tamponunu yapmayı düşünsene...Güzel yaw..

Chrysler pic4

Tamponu yaptım bile abi.Hemde 4ad yapılıyor.
Yarın Farukun arkadaşının şirketinde malzemeleri kesiliyor ve hemen akabinde büküm kaynak işleri tamamlanıp en geç c.tesi kakılıcak. :smiley: :smiley:

Ne diyon ya...valla beni utandırdın...bu ne sürat....Hayırlısı sevindim...nihayet yerinden kalktın.. :smiley: Neden 4 tane?

Yüksel sen 33'' lastiği gördüm,sığmaz gibi duruyo demiştin ama aşağıdaki araçta 33'' 11.5 takılmış..(285/70/17)

SL 05WK 1

Eyvallah abi dün akşan söktürdüm tamponu nihat ustaya.Arabayı öyle görünce dayanamadım hemen işe koyuldum valla.Bide ufaktan kurtlanmaya başladım ondandır abi.

Ben,Faruk,Mustafa abiye birde Farukun arkadaşına yapıyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR