Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 634,469

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

balarısı' Alıntı:
Merhaba ben Ümmühan
Dün muhabbet alanına girip daha kendini tanıtmamışsın bile diye ağzımın payını aldığımdan kendimi burada tanıtabilirim diye düşündüm.
Ümmühan ben İstanbuldan. Muhasebeci olarak çalışıyorum. Yakınacak çok şeyim var: İstnabul trafiği, iş yoğunluğu ve stresi, yapmam istediğim seyahatleri bazı eksikliklerden dolayı yapamıyor olmak vs vs vs.
Burayı daha evvel de gördüm ve ziyaret etmiştim. Ama artık doğayla içiçe olma isteğim hat safhaya ulaştı.
Aranızda olmaktan mutluluk duyacağımı sanıyorum :smiley:
Görüşmek ve gezişmek dileğiyle....
Sevgiler.

Gezenbilir Ailesine ;

Teşekkürler Murat
Hoşbuldum
Öncelikle siteye emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Harika bir site.
İlginize de teşekkürler.
Bu arada ben Ulaşa da bir cevap gönderdim ama nereye gittiğini bulamadım. ))))))
Sistemim sorunlu.. Neyse aşıcam.

Forumda mesaj yazıp da göndermeden önce ekranda iken bir kopyasını alın.
Sonra gönder tuşuna basın.
Kısa sürelik bağlantı kopukluğu olduğu zaman yazdıklarınız havaya gitmez.
Tecrübe ile sabittir.
Bazen forum bazen de kendi net bağlantımız aksayabiliyor.

Selam Deniz, şu anda başka kimse kaldımı onlayn aceba, yakında herhangi bir action yokmu İstanbul yakınlarında biliyormusun?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR