Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 634,283
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Teşekkürler sıcak yürekli dostlarım,
Hoşbuldum.

Arwin dostum, platform o kadar geniş ki yakalamak zaman alır sanırsam :smiley: Arada bilgi paylaşımı yaparım tabiki. Bilgi paylaşıldıkça anlam verecektir eylemsel güce.

Bütün arkadaşlarıma şimdiden güzel doğa faaliyetleri diliyorum.

Etiketler

Bu arada Yürüyen Bulut ,son zamanlarda foruma az girdiğimden mi bilmiyorum,kendini tanıtırmısın kısaca...isim,şehirden başlayabiliriz.... ;)

arwin' Alıntı:
Gece ayakta olan siz ikiniz değil misiniz ya :D Bak öbür arkadaşın nasıl da zıpladı hemen.. ;D

Hep şu Ufuk abi (UFUKK) yüzünden. Bi lafa tuttu bizi, e sohbet de epey güzeldi, sonra böyle oldu ;D...

ferdane gül' Alıntı:
Bu arada Yürüyen Bulut ,son zamanlarda foruma az girdiğimden mi bilmiyorum,kendini tanıtırmısın kısaca...isim,şehirden başlayabiliriz.... ;)

Memnuniyetle Ferdane hanım,

Resmi Adım : Bulut Açar
Doğa Kızıl Yol Adım : Yürüyen Bulut

Ankara'da yaşıyorum. Özel bir sektörde iç ticaret personeliyim.
Sizler gibi doğa sporları ile ilgileniyorum. www.trekknig.com.tr sitesinde yazı yazıyorum ve Sırt Çantam "Gezi Kültür Dergisi" ne de. Ki şu sıralar bazı programlarımın yoğunluğundan ne etkinlik ne de platform yoğunluklarına öem verebilmiş değilim.

İlgileneceğinizi düşünerek bana ait bazı doğa-çevre albüm linklerini paylaşayım sizlerle.

http://picasaweb.google.com.tr/kizilderilibulut

http://picasaweb.google.com.tr/yuruyenbulut

http://picasaweb.google.com.tr/enkidu.mpa

gibi...

Sevgiler

Tekrar hoşgeldiniz Bulut Bey,Ankara grubumuz gün geçtikçe genişliyor,linklere rahat bir zamanımda bakacağım,teşekkürler...

Ferdaneciğim çok teşekkür ediyorum, işlerden zaman bulduğum zaman burayada bir bakıp çıkıyorum, sen nasılsın ?

ferdane gül' Alıntı:
OOO Zerrinciğim de buradaymış,seni görmek ne güzel,özlettin kendini...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR