Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah-34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,886
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,441

..

• KONU SÝLÝNSÝN

Kullanılan: 0 0.0%
  • SADECE SIKINTILI YAZILAR SÝLÝNSÝN

• KALDIÐI YERDEN DEVAM ETSÝN

• BU ÞEKÝLDE KALSIN

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

seyyah-34' Alıntı:
Ondan sonra zaten 6 ay boyunca 3-5 günde bir online olabilir ve yazabilirim çünkü bahçeli evimizde malesef internet yok,alacağım koltuğumun altına dizüstünü doğru 1 km ilerideki markete gideceğim sizlerden gelenleri veya sizlere yazmam gerekenleri ancak bu şekilde telafi edeceğim.

Ağabeyy yapmayın. Artık VINN var, DINN var. 3G, gprs reklamlardan duymuşsunuzdur en azından. Artık size birVINN yakışır bu 6 aylık süre zarfında. Anlaştık değil mi? :smiley:

Etiketler

THE FARUK' Alıntı:
Aramıza hoş geldin kemal abi..
Sevgili Faruk abim hayatta bütün güzellikler sizle ve ailenizle birlikte olsun,hayatta iyiler çoğalsınki hayat bayram olsun,insanlar el ele tutuşsun.

caner' Alıntı:
Ağabeyy yapmayın. Artık VINN var, DINN var. 3G, gprs reklamlardan duymuşsunuzdur en azından. Artık size birVINN yakışır bu 6 aylık süre zarfında. Anlaştık değil mi? :smiley:
Caner bey kardeşim haklısınız, Artık VINN var, DINN var ama benimde buralardan göç etmem söz konusu bu sebeble o konuları zaman zaman acentalar ile görüşmüyor değilim ama şu planlarımı acilen hayata geçirmek istiyorum.Yoksa dijital dünya ile mesleğimin ve burcumun bana verdiği avantaj ile kıyısındanda olsa ilgiliyim.
Çok saygın birisi olduğunuzu düşünüyorum her ne kadar tanımasamda içimden bir ses öyle diyor.Kısa ve tesirli yazılarınız var benim gibi çenesi düşük birisi olmadığınızı anlıyorum.Birde ben becerebilsem .Ama kısmetime benimde karşıma leb demeden anlayan hiç çıkmıyorki vesselam!!
Saygı ve selamlarımla

Avatar resiminizin altındaki yatan yazının gerçeğini anlamasını herkesten beklemek bir nevi haksızlıkmıdır acaba??

Ayinesi iştir kişinin, lafına bakılmaz.

enverdede' Alıntı:
Hoşgeldin Seyyah34
Hoşgeldin Topiğine
Elalem ne derse desin
Devam et sen dizine
Hadi,Hadi,Hadiiiiiiiiiii.
Arada sen bir şeyler dinlerdin ya Cd Player inde,Bunuda benden dinle.Kemal bey gelen mesajlarda Tarihe yolculuk olmayınca online sürem azaldı.Kırgınlığının hafiflediğini görmek güzel tekrar hoşgeldin.
Neşeli insan heryerde ,her ortamda neşelidir.Teşekkürler Sevgili Enver dedem. Bak şimdi beni aşka getirmeyi nasılda başardın senin için bende sana güzel bir şarkı armağan ediyorum. Birazcık manalı ama ben çok seviyorum.Cd çalarımdan değil ama bilgisayarımdan bugünlerde sıkça dinlediğim bir eseri senin ile paylaşıyorum.

Olmaz Böyle Şey
O tepenin yamacında,o deniz kenarında
O ağacın altında,o korunun yollarında;
Dolaşıyorsun sen şimdi yine,Beraber gezdiğimiz aynı yerlerde
Gözyaşı dökmek artık neye yarar

Şimdi benim yerimde bir başkası var.
Olmaz böyle şey,yoksa rüyamı?
Tam mutlu oldum derken.
Yıktın bütün dünyamı.

Ben bu dertten ölürsem,söyle küçük bey
Hiç mi kalbin sızlamaz,olmaz böyle şey
Kendi derdim yeterken bir de
Sen dert oldun başıma

Bu aşk artık en son derken
Nerden çıktın karşıma?
Aşkın adını anmayacaktım,
Söz vermiştim bir daha kanmayacaktım

Ne sözler kaldı,ne de yeminler
Gönül bir kez sevince,ferman mı dinler?
Olmaz böyle şey,yoksa rüyamı?
Tam mutlu oldum derken,

Yıktın bütün dünyamı
Ben bu dertten ölürsem,söyle küçük bey
Hiç mi kalbin sızlamaz,olmaz böyle şey
Dilerim ki en sonunda

Sen de pişman olursun...
Ettiğin bunca ezayı
Başkasından bulursun
Az mı çektirdin yıllarca bana

Bir gün gelir başkası,çektirir sana
Sen de ağlarsın,sen de inlersin;
Sen de aynı şarkıyı ona söylersin...... ;) :D :D

seyyah-34' Alıntı:
hayatta iyiler çoğalsınki hayat bayram olsun,insanlar el ele tutuşsun.

http://www.izlesene.com/video/amator-senayhayat-bayram-olsaeskinostaljik/1468649

seyyah-34' Alıntı:
Ayinesi iştir kişinin, lafına bakılmaz.

Kemal abi şu yolculuğu nezaman bitircen :smiley: ;) :D 8)

ilker 72' Alıntı:
Kemal abi düşündüklerimi yazarak ifade etmekte çok başarılı değilim. Bizimle paylaştığınız gezi notlarınızı takip etmeye çalışıyorum hatta ilk sayfadaki güzergah haritanızı gördüğümde işte tam benim hayalimdeki gezi demiştim ben aynı geziye Çanakkale den başlamak istiyorum ama balirttiğim gibi uzun yıllar hayal olarak kalacak. Sizin sayenizde sanalda olsa bu bu geziyi takip ederek kendimiz gitmiş gibi oluyoruz . Sizden naçizane ricam bizim gibi yeni üyeleri düşünerek , bundan sonraki gezilerinizide bizimle paylaşmanız olacak .Gezilerin ve paylaşımların devamı dileği ile .
İlker bey ben her türlü paylaşmaya hazırım hatta gelir sizde bir akşam çayı bile içeriz aramızda kaç km varki !.Umarım herşey gönlünüzce olur ben bu günleri yıllarca çalıştıktan sonra elde edebildim yani ne hazıra konduk ,nede sonradan gördük.
Göreceksiniz iyiyliği ve güzelliği elden bırakmadıkça bu güzelliklerin sahibi bir gün sizide gezdirecektir gönlünüzce..
Sizide düşünüyorum gezdiğim yerlerdeki tüm Gezenbiliri tavsiye ve yollarda üye ettiğimiz dostlarıda.....

yol' Alıntı:
Kemal bey merhaba,

Bahsettiğiniz "hoş olmayan" ve "yanlışlıkla" size gönderilen özel mesaj hakkında biraz daha detay verebilir misiniz? Hatta mümkünse bu mesajı özelden bana da gönderebilirseniz çok sevinirim. Sizin gibi dini bütün bir arkadaşımızın insanları zan altında bırakmanın ne kadar büyük bir günah olduğunu bildiğinden kimseyi zan altında bırakmayacağınıza eminim. Sorunun çözümü ve varsa kırılan kalplerin onarılması için özel mesajınızı bekliyorum.

Sevgiler, saygılar

Kemal Bey selam.

Teknik Adminimiz SedaT AÇIL'ın bu mesajına yanıt yazdınız mı acaba.?
Çünkü size geldiğini bahsettiğiniz bu mesaj hakkında hala yönetici arkadaşlarımız ile zan altında bulunmaktayız.
Size gelen o özel mesajın tam içeriğini Sedat ya da Forum üyeleri ile paylaşmanız gerekmez mi sizce.?

Bekliyoruz tüm yönetici arkadaşlarımız ile.

TezzMertek' Alıntı:
Kemal Bey selam.

Teknik Adminimiz SedaT AÇIL'ın bu mesajına yanıt yazdınız mı acaba.?
Çünkü size geldiğini bahsettiğiniz bu mesaj hakkında hala yönetici arkadaşlarımız ile zan altında bulunmaktayız.
Size gelen o özel mesajın tam içeriğini Sedat ya da Forum üyeleri ile paylaşmanız gerekmez mi sizce.?

Bekliyoruz tüm yönetici arkadaşlarımız ile.
Muratçığım keşke seni bu tür bir mesaj ile burada ağırlamasaydım.Güzel güneşli günlerde çok bekledim ama sende bayağı yoğun bir arkadaşım olduğunuz için sizi çokça hoş görüyorum ve hemen sorularınızı tek tek yanıtlıyorum hiç geciktirmeden.

"Teknik Adminimiz SedaT AÇIL'ın bu mesajına yanıt yazdınız mı acaba.?"

Evet bu işlem tarafımdan yapıldı sonucunu bekliyorum ve boşuna yorulmak istemiyorum.

"Çünkü size geldiğini bahsettiğiniz bu mesaj hakkında hala yönetici arkadaşlarımız ile zan altında bulunmaktayız."

Sevgili Muratçığım bakınız Sedat bey'e ve Fatoş hanımın mesajlarına yanıt verirken bu su-i zannı ve şüpheleri kaldıracak açıklamayı yaptım, hatta bana gelen uyarı mesajının kırılganlığını bile üzerimde hafiflettiğimi bile açıkladım.Ben Gezenbiliri kısa yollar ile çok iyi analiz edip forumlara çabuk erişim ve iyi inceleme ile takip ettiğimden herkeside kendim gibi zannediyorum galiba.
hatta ben bu geziyi yayınlarken diğer yandan Gezenbilirin içinde gece yarıları cirit atan Sex tacilerini bile gözümden kaçırmadan peşlerine düşüyor ve yakalıyorum sonra Moderatörlerimiz onları uyarılarım ile imha ediyorlar sağolsunlar.

"Size gelen o özel mesajın tam içeriğini Sedat ya da Forum üyeleri ile paylaşmanız gerekmez mi sizce.?"

Sedat ile paylaştığıma göre diğer kişiler ile paylaşıp fitne ve fesadın çıkmasına insanların birbirini üzmesine bu kadar üzüntünün üstüne mahal vermek bana yakışmaz kaldki bu konunun bile müsebbibi ben olmadım,bir kazadır yaşandı şimdi iki usta aracı onarıp yola devam edeceğimizi umuyorum.
Saygı ve sevgilerimle

sisdagili61' Alıntı:
Kemal bey,
Güzel geziniz ve daha sonraki gezileriniz hiç bitmesin bir ömür boyu sürsün.
Kalın sağlıcakla.
Niyazi bey bu güzel dileklerinize katılmamak eldemi.Ben Gezenbilire sadece bir kaç resim yüklemek için gelmedim ,ben bu güzel vatanınım rengarenk bir mozaiğinin sadece minicik bir taşıyım yapbozları tamamlayan bir parça misali. Hem o kadar güzel dostlar varki burada bu platforumda. Artık Gezenbilirdeki yerimi almak ,bundan sonra ki yapacağım yurt içi yurt dışı bütün gezileri bütün Gezenbilirliler ve tüm dünya ile paylaşmak arzusu ve çabasındayım. Bunları hayata geçiren yabancıları görüp izleyince çok imreniyorum Yararlandığım gibi yararlanılan olmak istiyorum ve diyorumki bizim neyimiz eksik,bırakın eskikliği fazlamız bile var.
Hep birlikte kalalım sağlıcakla.

seyyah-34' Alıntı:
"Teknik Adminimiz SedaT AÇIL'ın bu mesajına yanıt yazdınız mı acaba.?"

Evet bu işlem tarafımdan yapıldı sonucunu bekliyorum ve boşuna yorulmak istemiyorum.

"Çünkü size geldiğini bahsettiğiniz bu mesaj hakkında hala yönetici arkadaşlarımız ile zan altında bulunmaktayız."

Sevgili Muratçığım bakınız Sedat bey'e ve Fatoş hanımın mesajlarına yanıt verirken bu su-i zannı ve şüpheleri kaldıracak açıklamayı yaptım, hatta bana gelen uyarı mesajının kırılganlığını bile üzerimde hafiflettiğimi bile açıkladım.Ben Gezenbiliri kısa yollar ile çok iyi analiz edip forumlara çabuk erişim ve iyi inceleme ile takip ettiğimden herkeside kendim gibi zannediyorum galiba.
hatta ben bu geziyi yayınlarken diğer yandan Gezenbilirin içinde gece yarıları cirit atan Sex tacilerini bile gözümden kaçırmadan peşlerine düşüyor ve yakalıyorum sonra Moderatörlerimiz onları uyarılarım ile imha ediyorlar sağolsunlar.

"Size gelen o özel mesajın tam içeriğini Sedat ya da Forum üyeleri ile paylaşmanız gerekmez mi sizce.?"

Sedat ile paylaştığıma göre diğer kişiler ile paylaşıp fitne ve fesadın çıkmasına insanların birbirini üzmesine bu kadar üzüntünün üstüne mahal vermek bana yakışmaz kaldki bu konunun bile müsebbibi ben olmadım,bir kazadır yaşandı şimdi iki usta aracı onarıp yola devam edeceğimizi umuyorum.
Saygı ve sevgilerimle

Kemal bey ben henüz sizden bahsetmiş olduğunuz "yanlışlıkla size gönderilen" ve "hoş olmayan" mesajı içeren herhangi bir özel mesaj almadım!. Bana göndermiş olduğunuz özel mesajda da tıpkı burada yaptığınız gibi konuyla alakası olmayan şeyler yazmışsınız. "Sedat ile paylaştığıma göre diğer kişiler ile paylaşıp fitne ve fesadın çıkmasına insanların birbirini üzmesine bu kadar üzüntünün üstüne mahal vermek bana yakışmaz." diyorsunuz fakat yazdıklarınızla yaptıklarınız birbirine uymuyor!. Konu hakkında size soru soran yöneticilerimize dahi "Yanlışlıkla bana gönderilen mesajın bahsedemeyeceğim kadar HOŞ OLMAYAN KISMINI çıkararak size gönderiyorum" şeklinde yanıt verip konuyla alakasız başka bir mesajdan alıntı yapıyorsunuz. Madem böyle bir davranış sonucu fitne fesad çıkacağını biliyorsunuz o halde neden bahsettiğiniz özel mesajı paylaşmadım dediğiniz halde başkalarıyla paylaşmaya devam ediyorsunuz? Kim bilir daha kaç kişiye bu şekilde aslı astarı olmayan, yalan yanlış mesajlar gönderdiniz? Yöneticilerimizi zan altında bırakmak, yapmadıkları birşeyi yaptıklarını söylemek, insanları yönetici arkadaşlarımıza karşı kışkırtıp doldurmak, kendinize taraftar yaratmak, şu güzel birliktelik içine fitneyi ve fesadı sokmak hoşunuza mı gidiyor? Bu mudur sizin inandığınız değerler? Forumda yazılan herşeyin altına ayet yazmakla, hadis çevirmekle dindar olunmuyor!. Zamanında Koza arkadaşımıza ve daha nicelerine "dinsiz" diyebilecek kadar iyilikten ve bahsettiğiniz güzelliklerden uzak görüyorum sizi. "Mümine kafir diyenin kendisi kafir olur" Hadisi Şerifinden haberiniz var mı emin bile değilim...

Sizden zor birşey istemiyorum!!.. İçeriğinden bahsedemeyeceğiniz kadar HOŞ OLMAYAN ve YANLIŞLIKLA size gönderilmiş özel mesajı ÇOK ACİLEN tarafıma YORUMSUZ OLARAK göndermenizi istiyorum!!..

Kimse günahların en büyüklerinden olan kul hakkı yemenin, zan altında bırakmanın, iftira atmanın ve güzel bir ortamın içine fitne fesadı sokmanın bu kolay olacağını sanmasın!!!...

Ynt: Burası Neresi?

seyyah-34' Alıntı:
Ömürsün Ömerciğim. :D :D ;D ;D
Bu konuda ben olabildiğince hassasımdır 1 kilometredeki levhayı bile kapatırım ama ufak tefekleride tolerans olarak bilinçli bırakıyorum. ;) ::smiley:
Kışa eve kapandığımda sorularıma hazırlanın. ;)

Ah abi ah senin yarım kalan konun hâlâ aklımda :mad: :mad: :mad:
Durmak yok yola devam diyenler var başta :smiley: ;) :D 8)
Sende devam etsen bir büyüklük yaparak şu güzel konuna :eek: :eek: :eek:
Hatta sabit konu yapsakda aralarda kaybolmasın demeye kalmadan karışan konuna :mad: :-[ :-X :-\
Bu köşede idaretren sorsan şu güzel konunun fotoğraflarına ;D ;D ;D

Ynt: Burası Neresi?

ANKARA' Alıntı:
Ah abi ah senin yarım kalan konun hâlâ aklımda :mad: :mad: :mad:
Durmak yok yola devam diyenler var başta :smiley: ;) :D 8)
Sende devam etsen bir büyüklük yaparak şu güzel konuna :eek: :eek: :eek:
Hatta sabit konu yapsakda aralarda kaybolmasın demeye kalmadan karışan konuna :mad: :-[ :-X :-\
Bu köşede idaretren sorsan şu güzel konunun fotoğraflarına ;D ;D ;D
"Ah abi ah senin yarım kalan konun hâlâ aklımda".

Çoğu insanların aklında olduğuna eminim...
------------------
"Durmak yok yola devam diyenler var başta".

Gezenbilir.com'un sağlığı el verdiği sürece yola durmadan devam edeceğine yapılan rötuşlar, modifiyeler ve saygın kişiler ile dahada iyi anlamış oluyorum.Artı klavye kurbanı olarak birbirinden değerli arkadaşları bizzat adreslerinde ziyaretlerime devam ediyorum.
-----------------
"Sende devam etsen bir büyüklük yaparak şu güzel konuna".

Ben bu iş için boyumdan büyük fedakarlıklar yaptım ve topu taca attım.Hakem düdük çaldı.Ben hala maçın devam edeceğine inanlardanım,etmese bile güzel dostluklar ve güzel insanlar için en az 20 yıl daha buralardayım. ;) Konun kilidi açılırsa güzel türkiyemi ve onlarca (İngilizce,japonca,çince,romanca,v.s dillerde) yayınlanan o güzel gezimizi yayınlamaktan haz duyarım.
------------------
"Hatta sabit konu yapsakda aralarda kaybolmasın demeye kalmadan karışan konuna" .

Bu işi ilgililerin gezimize olan ilgiye ve yayınlama fedakarlığını göz önüne almalarının takdirine bırakıyorum.
------------------
"Bu köşede idaretren sorsan şu güzel konunun fotoğraflarına".

Ben yazlıktaki bazı çalışmalarım neticesinde bildiğin gibi çok aktif olamıyorum.Ama kışın mecburen evlere kapanacağımız için güzel sorularım ile eğleneceğimizi düşünüyorum.
Böyle bir yaşlı dede olarak Gezenbilir.com için potansiyel bir enerjiyim ve bu işi Karavan ile büyütmek için kolları sıvamış buluyorum.
Ömerciğim ilgi ve alakana çok teşekkür ediyorum. 6 Ay sonra ilk defa bu konuya burası yeri olmadığı halde değinmiş bulunuyor katılımcı arkadaşlardan konu dışına taştığım için özür diliyorum.

yol' Alıntı:
Kemal bey ben henüz sizden bahsetmiş olduğunuz "yanlışlıkla size gönderilen" ve "hoş olmayan" mesajı içeren herhangi bir özel mesaj almadım!. Bana göndermiş olduğunuz özel mesajda da tıpkı burada yaptığınız gibi konuyla alakası olmayan şeyler yazmışsınız. "Sedat ile paylaştığıma göre diğer kişiler ile paylaşıp fitne ve fesadın çıkmasına insanların birbirini üzmesine bu kadar üzüntünün üstüne mahal vermek bana yakışmaz." diyorsunuz fakat yazdıklarınızla yaptıklarınız birbirine uymuyor!. Konu hakkında size soru soran yöneticilerimize dahi "Yanlışlıkla bana gönderilen mesajın bahsedemeyeceğim kadar HOŞ OLMAYAN KISMINI çıkararak size gönderiyorum" şeklinde yanıt verip konuyla alakasız başka bir mesajdan alıntı yapıyorsunuz. Madem böyle bir davranış sonucu fitne fesad çıkacağını biliyorsunuz o halde neden bahsettiğiniz özel mesajı paylaşmadım dediğiniz halde başkalarıyla paylaşmaya devam ediyorsunuz? Kim bilir daha kaç kişiye bu şekilde aslı astarı olmayan, yalan yanlış mesajlar gönderdiniz? Yöneticilerimizi zan altında bırakmak, yapmadıkları birşeyi yaptıklarını söylemek, insanları yönetici arkadaşlarımıza karşı kışkırtıp doldurmak, kendinize taraftar yaratmak, şu güzel birliktelik içine fitneyi ve fesadı sokmak hoşunuza mı gidiyor? Bu mudur sizin inandığınız değerler? Forumda yazılan herşeyin altına ayet yazmakla, hadis çevirmekle dindar olunmuyor!. Zamanında Koza arkadaşımıza ve daha nicelerine "dinsiz" diyebilecek kadar iyilikten ve bahsettiğiniz güzelliklerden uzak görüyorum sizi. "Mümine kafir diyenin kendisi kafir olur" Hadisi Şerifinden haberiniz var mı emin bile değilim...

Sizden zor birşey istemiyorum!!.. İçeriğinden bahsedemeyeceğiniz kadar HOŞ OLMAYAN ve YANLIŞLIKLA size gönderilmiş özel mesajı ÇOK ACİLEN tarafıma YORUMSUZ OLARAK göndermenizi istiyorum!!..

Kimse günahların en büyüklerinden olan kul hakkı yemenin, zan altında bırakmanın, iftira atmanın ve güzel bir ortamın içine fitne fesadı sokmanın bu kolay olacağını sanmasın!!!...

Kemal bey, ben hala yönetici arkadaşlarımızdan birine göndermek isterken yanlışlıkla size gönderdiğim ve içeriğinde hakkınızda "Hoş Olmayan" ifadeler bulunan özel mesajımı bana göndermenizi veya forumda herhangi bir konu içinde paylaşmanızı bekliyorum. Belki konu kapanır, unutulur gider, Kemal bey de hatasını anlamıştır diyoruz ama malesef ne üzücüdür ki, hala arkadaşlarıma dahi bu konuda yalan söylemeye devam ettiğinizi duyuyorum Kemal bey. En geç bugünün akşamına kadar iftiranızı doğrulamazsanız bu konuyu tamamen kapatacağım bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri