Son Model Niva'lar Tek Araç Olarak Kullanılır Mı?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kamilozcan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,108

Kamilozcan

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Kıymetli forum kullanıcıları, forumda Niva ile ilgili okuduğum yazıların tamamı eski tarihli olduğundan bu konuyu açmak istedim.
Yeni 5 kapılı Niva'ların ses yalıtımı konusunda başarılı olduğu söyleniyor, ancak kullananların yorumlarını almak daha faydalı olacaktır. Ben şahsen tek araç olarak kullanmayı düşünüyorum. Henüz almadım ancak eğer bazı konularda kesin fikir sahibi olabilirsem inşallah alacağım. Yardımlarınız ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,553
Kayıtlı Üye Sayımız
172,132
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULARGeri
Üst