Su Deposu Seçimi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Muzafferxx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,467

Muzafferxx

Yeni Üye
Mesajlar
8
Tepkime Puanı
0
Merhaba arkadaşlar kendi çekme karavanımızı yapıyoruz macaratörlü wc koyacağız atık su deposu ile bonya ve lavabo deposu tek olsa olurmu yoksa iki tane ayrı ayrı depomu koyalım ve kaç lt olsun kapasitesi
 

Merhaba arkadaşlar kendi çekme karavanımızı yapıyoruz macaratörlü wc koyacağız atık su deposu ile bonya ve lavabo deposu tek olsa olurmu yoksa iki tane ayrı ayrı depomu koyalım ve kaç lt olsun

Merhaba arkadaşlar kendi çekme karavanımızı yapıyoruz macaratörlü wc koyacağız atık su deposu ile bonya ve lavabo deposu tek olsa olurmu yoksa iki tane ayrı ayrı depomu koyalım ve kaç lt olsun kapasitesi
Merhaba ,
Çekme karavana macaratörlü tuvalet olmaz. Her dolduğunda boşaltmak için kamp dışına çık vs. problem olur. Bunun yerine 20 ltlik seyyar tuvalet , atık su içinde 20-30 ltlik bidon kullanabilirsiniz.
 

Maceratörden uzak duralım. Hele ki çekme de. Motoakaravanda bile gereksiz bir sistem oraya buraya ata ata gidenlerle dolu. Ülkemizde boşalatma alanı yok. Nerde bulacanda foseptik deliği atacan. Millet çaktırdan dökme derdinde sonrasında.

Ne kadar hafif seçenekler o kadar iyi.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst